Haber
10 Ağustos 2018 - Cuma 15:16
 
Uluslararası eğitimde dünya lideri Education First(EF) artık Kocaeli’de
1965 yılında “Eğitimle dünyadaki engelleri aşmak” misyonuyla İsveç’te kurulan, 1992’den bu yana da 13 ofisiyle Türkiye’de hizmet veren Education First(EF) artık Kocaeli’de.
KOCAELİ Haberi
Uluslararası eğitimde dünya lideri Education First(EF) artık Kocaeli’de

Education First(EF) dil okulları 1992’den beri Türkiye’nin 13 farklı noktasında verdiği eğitim hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. İlimizde hizmete giren ofisi ile öğrenci kabülüne başlayan EF Dil Okulu artık Yürüyüş Yolu’nda vatandaşlara hizmet veriyor. EF Türkiye, tecrübeli yöneticilerinden biri olan ve 7 yıldır EF bünyesinde görev yapan Özüm Sekmen’i Kocaeli Bölge Müdürü olarak görevlendirirken, EF Dil Okulları bünyesine kayıt yaptıran öğrencilerin eğitimlerini yurt dışında görmesini sağlıyor.

 

İHTİYAÇLARA GÖRE EĞİTİM PROGRAMLARI

EF günümüze kadar milyonlarca insanın dil öğrenmesine, dünyayı keşfetmesine veya akademik bir diploma almasına yardımcı olan bir dil okulu. Program grupları: Ortaokul ve lise öğrencileri, Üniversiteliler ve Genç Yetişkinler, Yetişkinler, Profesyoneller ve üst düzey yöneticiler, Şirket ve Devlet Kurumları’ndan oluşuyor. Cambridge Üniversitesi ile işbiriliğinde bulunarak EF Efekta öğrenim sistemini geliştirerek, EFSET dil testi ile de TOEFL ve IELTS gibi uluslararası standartlardaki yeterlilik testlerine ücretsiz ve her yerde erişilebilen bir eşdeğer sunma düşüncesi taşıyor.

 

GÜVENLİ KONAKLAMA VE EĞİTİM FIRSATLARI

EF 9 farklı dilde, 19 ülkede ve 50 dünya merkezinde 10 yaş ve üzeri için eğitim anlamındaki ihtiyaçlara geniş bir yelpaze ile program sağlıyor. Aile yanı, yurt, kampüs gibi konaklama seçenekleri bulunuyor. Vize danışmanlığı ile birlikte avantajlı uçak bileti bulma ve havaalanı transferi seçenekleriyle seyehat ve sağlık sigortası sunuyor. Öğrenciler kursa kayıt olduktan sonra sisteme giriş yaparak gidene dek online eğitim alabilirken, kampüsteki öğrencilerle iletişim kurma şansı yakalarken düzenlenecek olan gezi ve aktivitelerden haberdar olabiliyor.

 

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için EF Kocaeli ofisini Cengiz Topel Cad. No:22 Kat:6 İzmit/Kocaeli adresinden ziyaret edebilir, EF Kocaeli İnstagram hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

STJ. MUH. Tuğçe Hocaoğlu

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı