Haber
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 15:12
 
TÜRSAB üyeleri iftar programında bir arada
TÜRSAB İzmit-Körfez Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Kocaeli ve Sakarya illerinde faaliyet gösteren bölge acentaları katıldı
KOCAELİ Haberi
TÜRSAB üyeleri iftar programında bir arada

TÜRSAB İzmit-Körfez Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş ev sahipliğinde Kartepe Osmanlı Bahçesi’nde gerçekleşen iftar buluşmasına TÜRSAB Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Nezih Hacıalioğlu, TÜRSAB Güney Marmara BTK Başkanı Murat Saraçoğlu, TÜRSAB Denetim Kurulu Müdürü Faruk Acar, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen ile birlikte Adapazarı bölge temsilcileri, acente sahipleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Birlikte açılan orucun ardından TÜRSAB Genel Merkezinin yapmış olduğu çalışma ve yenilikler slayt eşliğinde üyelere gösterildi.

 

KAÇAK TURLAR KONUŞULDU

 

Başkan Şahinbaş çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Özellikle kaçak turlar konusuna dikkat çekilerek yapılması gerekenler konusunda önemli konular değerlendirildi. Sektörde yaşanan sıkıntılarla ilgili acente sahiplerinin sorularına ise genel merkez konuğu olan Nezih Hacıalioğlu üyeleri tek tek dinleyerek yanıtladı. İl Kültür ve Turizm Müdür vekili Ercan Yamen’de tüm üyelere tatil sezonda başarı ve bol kazanç temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından Yamen’e, TÜRSAB tarafından hediye takdimi yapıldı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı