Haber
01 Mart 2018 - Perşembe 11:34
 
Türkkan Derince’ye desteğe geldi
İyi Parti Derince İlçe Başkanlığı’nın Yönetim Kurulu toplantısına, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Lütfü Türkkan da katıldı
- Haberi
Türkkan Derince’ye desteğe geldi

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. Toplantıda haftalık değerlendirmeler ve kısa, orta ve uzun vadedeki planlar görüşüldükten sonra İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla görüşüp, fikir alışverişinde bulundu.


İYİ Kİ VARSINIZ
Lütfü Türkkan, “Öncelikle sizlerle birlikte burada bulunduğum için çok mutluyum. İyi ki gelmişsiniz. Burada özellikle kadınları ve gençleri görmek mutluluk verici. İnsanların değil aktif olarak siyaset yapma, birbirleriyle bile siyasi konularda konuşamadığı bu olağandışı ortamda sizler iyi bir Türkiye için kolları sıvadınız. Korkmadınız. Korkutanların en büyük sermayesi korkakların korkularıdır. Cesaret ve korkaklık bulaşıcıdır. Siz Derinceli İYİ Partililere genel başkanımız Meral Akşener’in cesareti sirayet etmiş. Dolayısıyla hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı