Haber
14 Ocak 2020 - Salı 10:42
 
Türkiye onu konuşuyor! Sokakta yaşamak zorunda kalan Hasan'ı dinlerken kahrolacaksınız!
Ankara'da babaannesini kaybettikten sonra sokaklarda yaşayan Hasan'ın 'Allah insanı sınar. Allah şu an beni sınıyor ve bana taşıyamayacağım yükü vermiyor. Benim de bir yerde hayatım değişecek. Allah bir yerde benim yüzüme bakacak. Umut her zaman vardır. Hayatın zor yanları var; ama yaşamaya değer' sözleri izleyenlerin yüreğini dağladı.
GÜNCEL Haberi
Türkiye onu konuşuyor! Sokakta yaşamak zorunda kalan Hasan'ı dinlerken kahrolacaksınız!

Bugün sosyal medyada hızla yayılan videoda Hasan M., babaannesini kaybettikten sonra sokaklarda yaşamak zorunda kaldığını, mendil satarak harçlığını çıkardığını ve parası olduğunda haftada bir kez otelde kalabildiğini söyledi.

 

Hasan M. videoda, “1,5 senedir dışarıda yaşıyorum. Param genelde olmuyor; ama olursa otelde kalıyorum. Allah’a çok şükür haftada bir param oluyor onunla da otelde kalıyorum. Bu vesileyle sıcak bir yorganın altında yatabiliyorum, duşumu alıyorum. Yani haftada bir kez de olsa temizliğimi yapabiliyorum” dedi.

 

“UMUT HER ZAMAN VARDIR”

 

Hasan M., yalnızlıktan ve iş bulamamaktan yakındığı videoda, “Hayat şartları üzebiliyor; ama şöyle bir gerçek var, Allah insanları sınar. Bu yüzden Allah beni şuan sınıyor ve taşıyamayacağım bir yükü bana vermiyor” dedi.

 

Yere serdiği kartonun üzerinde uyuduğunu söyleyen Hasan, “Genelde metroda yatıyorum. Benim de bir yerde hayatım değişecek. Ben buna çok inanıyorum. Allah bir yerde benim yüzüme bakacak. Umut her zaman vardır. Hayatın zor yanları var; ama yaşamaya değer. Herkesin bir sıkıntısı vardır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı