Haber
11 Ekim 2018 - Perşembe 12:00
 
Turizm Müdürlüğü'nün eğitimleri hız kesmeden devam ediyor
Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ev sahipliğinde bakanlı bünyesinde Otel Asya’da gerçekleşen Hizmet İçi Eğitim Seminerleri tüm hızıyla devam ediyor.
KOCAELİ Haberi
Turizm Müdürlüğü'nün eğitimleri hız kesmeden devam ediyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde hafta başı start alan  ‘Hizmet İçi Eğitim Seminerleri”  de yeni mevzuatlar personele aktarılıyor. Eğitimin ikinci günü "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Mobbing”, üçüncü günü ise "Saklama Süreli Standart Dosya Planı", "Müzecilik” ve " KOHA Otomasyon Sistemi ve Kütüphanecilik" hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

İKİNCİ GÜN

Otel Asya’da gerçekleşen eğitimin ikinci günü Bakanlık Başmüfettişi Hasan Torlak tarafından, "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Mobbing" hakkında ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Programa yine Kocaeli'nin yanı sıra Yalova, Sakarya, Bursa ve Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri ve bağlı müdürler, şube müdürleri ile birim personeli katıldı.

 

ÜÇÜNCÜ GÜN

Eğitimin üçüncü gününde ise bakanlık tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Saliha Dilek Sancar tarafından, "Saklama Süreli Standart Dosya Planı", Uzman Nilüfer Babacan ve Uzman Nilgün Atak Görgülü tarafından, "Müzecilik" konuları işlendi. Öğleden sonra ise Kütüphane Müdürü Serap Çetin tarafından, " KOHA Otomasyon Sistemi ve Kütüphanecilik" eğitimleri verildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı