Haber
24 Kasım 2017 - Cuma 12:32
 
Tüm Bel-Sen'nden EMEP'e kongre sonrası ziyaret
KESK'e bağlı Tüm Bel-Sen Kocaeli Şubesi, 5 Kasım günü kongresini gerçekleştiren EMEP'in yeni yönetimine başarılar diledi.
TEKNOLOJİ Haberi
Tüm Bel-Sen'nden EMEP'e kongre sonrası ziyaret

Emek Partisi'ni (EMEP) ziyaret eden Tüm Bel-Sen yöneticilerini EMEP İl Başkanı Arzu Erkan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Burada konuşan Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş, demokrasi mücadelesinde yan yana oldukları EMEP'in yeni yönetime başarılar diledi. 

'EMEP'İN BİRLEŞTİRİCİ ÇABASI ÇOK ÖNEMLİ'
Çalışma yaşamının her alanda parçalandığı bir dönemde Emek Partisi'nin birleştirici çabasının önemine değinen Karakuş, "Hayırlı olsun. Mücadele birlikteliklerinin bu dönemde çok büyük önemi var. Özellikle çalışma yaşamının her alanda parçalandığı bir dönemde Emek Partisi'nin bu birleştirici çabası çok değerli. Emek Partisi'nin samimi çabası çok önemli. İşçi emekçilerin birlik halinde toplam bir talebi referandumda ortaya çıkan yüzde ellinin içinde merkeze alınırsa bir şeyler değişir" ifadelerini kullandı. 


EMEP İl Başkanı Arzu Erkan ise, emek ve demokrasi mücadelesinde yan yana gelişlerin önemine değinerek, mücadelelerin ortaklaştırılması vurgusu yaptı. Genç bir yönetim oluşturduklarını aktaran Erkan, "Genç ve dinamik bir yönetim hedeflemiştik, onu oluşturduk. Kocaeli partimiz açısından önem arz ediyor, bir işçi kenti. İşçilerin mücadelesinin ortaklaşması için mücadele ediyoruz" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tüm, Bel-Sen'nden, EMEP'e, kongre, sonrası, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı