Haber
10 Aralık 2017 - Pazar 07:37
 
Trabzonlularda kongre heyecanı
Kocaeli Trabzonlular Derneği bugün olağan kongresini gerçekleştirecek.
TEKNOLOJİ Haberi
Trabzonlularda kongre heyecanı

 Başkan Sami Durmuşoğlu ile devam etme kararı alan istişare kurulu üyeleri, Hasan Kandaz, İbrahim İbrahimoğlu, Recep Haldız ve Selami Bulut’u da masaya yatırmıştı. Durmuşoğlu derneğin hizmet binasını tamamlamak istediği için tekrar aday olduğunu açıklamış ve istişare kurulu heyetinden bu konuda destek istemişti.

 525 üyenin oy kullanma hakkı olan kongre Fuar içi merkezinde bulunan Ay Işığı derneğinde saat 11:00'de başlayacak.

 

DURMUŞOĞLU TEK ADAY

 Trabzonlular Derneği’nin bu dönemdeki kongresi öncesinde yönetim konusunda tartışmalar yaşandı. Dernek bünyesinde yapılan istişareler sonunda, Sami Durmuşoğlu’nun bir dönem daha göreve devam etmesine ve tek aday olmasına karar verildi. 525 üyesi bulunan derneğin kongresinde 21 kişilik yönetim kurulu, 3 kişilik denetim kurulu seçilecek. Durmuşoğlu, bugün bütün üyeleri kongreye davet etti.

TRABZONLULAR DERNEĞİ YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

 Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin istişareler sonucu oluşan Sami Durmuşoğlu başkanlığındaki yeni yönetiminde şu isimler yer alacak: Ümit Kum, Fuat Ayar, Neşe Köse, Abidin Eskin, Mustafa Küçük, Salih Şahintürk, Nurten Erkan, Mehmet Bilici, Begüm Saral, Fatih Keskin, Osman Akova, Yasin Bulut, İrfan Saroğlu, Yaşar Furuncu, Emre Özkar, Muharrem Küçük, Kerem Çolak, Metin Keleş, Osman Uçar, Turgay Bulut.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı