Haber
22 Mart 2018 - Perşembe 12:15
 
Teröristler Kur'an-ı Kerim'e patlayıcı tuzaklamış!
Zeytin Dalı Harekatı'nın sürdüğü Afrin'deki teröristlerden temizlenen Şeyh Obası köyünde YPG/PKK'lı teröristlerce bir evin duvarına asılı Kur'an-ı Kerim'e tuzaklanan patlayıcı imha edildi. Geçtiğimiz günlerde yine aynı şekilde Kur'an-ı Kerim'e bomba tuzaklanmış, Uzman Çavuş Orhan Sürmen ise Kur'an-ı Kerim'i yerden kaldırmak isterken şehit olmuştu.
GÜNCEL Haberi
Teröristler Kur'an-ı Kerim'e patlayıcı tuzaklamış!

Zeytin Dalı Harekatı'nın sürdüğü Afrin'deki teröristlerden temizlenen Şeyh Obası köyünde, YPG/PKK'lı teröristlerce bir evin duvarına asılı Kur'an-ı Kerim'e tuzaklanan patlayıcı bulundu.
 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesindePKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ mensubu teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla 20 Ocak'ta başlattığı Zeytin Dalı Harekatı sürüyor.
 
Örgütün kirli yüzü ortaya çıkıyor
 
Harekat kapsamında Afrin şehir merkezi, belde ve köylerde arama tarama ve patlayıcı temizlik çalışması yürüten güvenlik güçlerinin ele geçirdiği malzemeler, terör örgütünün kirli yüzünü gözler önüne seriyor.
 
Şeyh Obası köyündeki bir evde arama tarama faaliyeti yapan güvenlik güçlerince, bir odanın duvarına asılı Kur'an-ı Kerim'e tuzaklanmış patlayıcı bulundu.
 
Güvenlik güçlerinin dikkati sonucu Regaip Kandili'nin hemen öncesinde belirlenen patlayıcının imha edilmesiyle muhtemel can kayıplarının önüne geçilmiş oldu.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı