Haber
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:44
 
Teknik Direktör Korukır: Çok çalışmalıyız
Kocaelispor Teknik Direktörü Engin Korukır kamptan yaptığı açıklamada, “Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmalıyız” dedi.
KOCAELİSPOR Haberi
Teknik Direktör Korukır: Çok çalışmalıyız

”Kocaelispor Teknik Direktörü Engin Korukır, Kartepe kampı hakkında açıklamalarda bulundu. 21 gün sürecek olan kampta fizik ağırlıklı çalışmalar yapılacağını ifade eden Korukır, “Yönetim kurulumuz transferi açmak için gece gündüz çaba harcıyor. Biz de teknik kadro ve futbolcularımız olarak çok çalışarak eksikliklerimizi gidermemiz gerekiyor. Kocaelispor olarak hedeflere ulaşmak istiyorsak bunun çok çalışmakla olacağını biliyoruz”dedi.

 

PROGRAM NETLEŞTİ

 

Pazar günü Kartepe kampına başlayan Kocaelispor bugünü üç antrenman yaparak tamamladı. Bugünün ilk çalışması sabah 07.30’da yapıldı. Günün ikinci çalışması saat 11.00’de gerçekleştirildi. Günün son antrenmanı ise saat 17.30’da yapılacak. Kocaelispor Çarşamba ve Perşembe günü üç antrenman yaparak hazırlıklarını sürdürecek. 19 Temmuz Cuma günü antrenman sayısı ikiye inecek. Cumartesi günü de çift çalışma yapılacak. Kocaelispor’da Hamza Mutlu, Kadir Öge, Murat Soner Başak ve Can Emre Yücel kamp kadrosuna dahil edilen son dört isim oldu. 27 kişilik futbolcu kafilesi ile kampa giden Kocaelispor bugünü (pazartesi) üç antrenman yaparak geçirdi.

 

KAMP KADROSU

 

Hamza Mutlu

 

Murat Soner Başak

 

Kadir Öge

 

Can Emre Yücel

 

Mesut Özdemir

 

Sefa Narin

 

Mert Yavuz

 

Burak Süleyman

 

Volkan Mert Korkmaz

 

Onur Öztonga

 

Fatih Adıgüzel

 

Küçük Kerem

 

Rıza Altıntaş

 

Melih Süleyman

 

Gökdeniz Bayraktar

 

Doğukan Kaya

 

Mehmet Celil Çelik

 

Abdullah Berk Karadağ

 

Yıldıray Berber

 

Kemal Can Aydemir

 

Erkan Gültepe

 

Emrullah Bayhan

 

Doğan Gürbüz

 

Bedirhan Alkan

 

Mervan Yiğit

 

Erol Zöngür

 

Eren Ocaklı

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı