Haber
15 Eylül 2017 - Cuma 09:45
 
Süper Lig A grubunda ilk hafta tamamlanıyor
Cuma günü oynanan Kocaeli Günesşpor-Gebze Denizliköyüspor müsabakası ile başlayan 2017-2018 Amatör Süper Lig sezonu, bugün A grubunda oynanacak maçlar ile devam edecek
SPOR Haberi
Süper Lig A grubunda ilk hafta tamamlanıyor

ZORLU MAÇLAR OYNANACAK

Kocaeli’nde amatörün en üst ligi olan Amatör Süper Lig’de heyecan, Cuma günü Mehmet ali Kağıtçı’da oynanan açılış mücadelesi başlamıştı. Lig açılışının gerçekleşmesinin ardından Amatör Süper Lig’de ilk hafta heyecanı bugün A grubunda oynanacak zorlu maçlar ile devam edecek. Günün ilk karşılaşmasında grubun iki iddialı ekibi İhsaniyespor ile Nusretiyespor, İhsaniye Stadı’nda saat 15.00’te oynanacak maçta kozlarını paylaşacak.

SON MAÇ MEHMET ALİ KAĞITÇI’DA

İhsaniye’deki zorlu müsabakanın ardından günün diğer maçlarında saat 17.00’De iki karşılaşma oynanacak. Ligin yeni takımlarından Diliskelesispor, genç bir ekiple lige katılan Gölcük İlçesi’nin takımı Seka Doğanspor’u Tavşancıl Salih Gün Stadı’nda misafir edecek. Aynı saatteki diğer maçta ise sezonun dikkat çeken takım Büyük Derbentspor, Metin Oktay Stadı’ndaki Arapçeşmespor karşısında 3 puan arayacak. Günün son maçında bu ligin tecrübeli ekipleri Çınarlıspor ile Körfez Hereke Yıldızspor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda saat 18.00’de oynanacak maç ile A grubunda 1.haftayı tamamlayacak. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı