Haber
19 Haziran 2019 - Çarşamba 20:35
 
Son dakika… Meral Akşener’e İstanbul Valiliği’nden skandal yasaklama!
‘İyi Parti’ Genel Başkanı Meral Akşener'in Beyoğlu'nda gerçekleştireceği Kızılay çadır ziyareti valilik tarafından yasaklandı.
GÜNCEL Haberi
Son dakika… Meral Akşener’e İstanbul Valiliği’nden skandal yasaklama!

İstanbul Valiliği, ‘İyi Parti’ Genel Başkanı Meral Akşener’in 23 Haziran seçimleri kapsamında İstanbul içinde gerçekleştirdiği ziyaretlerden biri olan Beyoğlu Kızılay çadırı ziyaretini sakıncalı buldu.

 

Akşener, Bakırköy’de yaptığı konuşmada olayı şöyle duyurdu:

 

“Bakın bugün gelirken yaşadığımız bir hadiseyi anlatıyorum size. Haber geldi ki; biz o ilçede çadırımızı ziyaret edemezmişiz. Olsun olsun ben de esnaf gezerim. Şart değil. Rahatsızlık veriyorsak biz de esnafımızla hemhal oluruz. Onu da mı yasakladılar? Apartman zili çalarım. Şimdi bunlar olacak son 3 gün asabiyet had safhada. Biz sakin olacağız. Biz bu seçimi 23 Haziran’a getiren olacağız. Sandığa herkes gidecek, Bütün tanışlarınızı sandığa götüreceksiniz. 23 günü sandık başında müşahit olan kardeşlerime sesleniyorum. Orada da sandık başında tırnak içi arıza çıkacak diye düşünüyorum. Asabiyet çünkü had safhada. Yine aynı şekilde diyeceksiniz ki hayırlısı olsun başarılar dilerim. Sakın ola asabiyet yok.”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı