Haber
11 Aralık 2017 - Pazartesi 07:53
 
Skandal! İkinci eş sitesinin detayları pes dedirtti
İngiltere ve Endonezya’da insanların dini nikahla eş bulabilmesi için kurulan internet sitesinin bir benzeri Evlilikci.com ismiyle Türkiye’de faaliyete geçti. Sitede üyeler gerçek kimliklerini saklarken, adayların birbirlerinden en çok istedikleri ise, ‘gizli ve saklı olması’...
GÜNCEL Haberi
Skandal! İkinci eş sitesinin detayları pes dedirtti

Dünyada 2 ülkede kurulan ikinci evlilik sitesinin üçüncüsü Türkiye’de faaliyete geçti. Site açılışını sosyal medya üzerinden duyurdu. Sitenin kim tarafından kurulduğu belirtilmezken açıklama kısmında ise şu ifadelere yer verildi: 45 yaşında bir bayanın hiç evlenmemiş olmasından yakınmasıyla siteyi kurma fikri ortaya çıktı. İkinci eş kurumu yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi sorunların çözümüdür. Amacımız bu isteyen kişileri bir araya getirmek.


SAHTE PROFİLLER DİKKAT ÇEKİYOR!

Vatan'dan Esra Can Sinav'ın haberine göre; 4 gün önce faaliyete geçen sitede üyelik sırasında kişilerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Dini nikahla evlilik yapılacağını ve bu yolla günaha girmeden erkek ve kadınların ihtiyaçlarının giderilebileceğini savunan kurucular, sitenin Türkiye’de fuhuşu da bitireceğini savunuyor. Siteye üye olan kişilerin profilleri incelendiğinde ise sahte profiller dikkat çekiyor. 

 


ERKEKLER KENDİLERİNDEN SIKILMAYACAK KADIN ARIYOR

Sitenin ‘dine uygun evlilik’ amacından ziyade erkekler eşlerinden ve çevreden gizli, kendilerini sıkmayacak kadınlar ararken; kadınlar ise ara sıra görüşebilecekleri, dış görünüşün önemli olmadığı ancak maddi açıdan iyi durumda olan erkekler’ arıyor.


Siteye giren kişiler böyle bir sayfa ile karşılaşıyor...

 
Kübra: Mersinliyim. 22 yaşındayım. İkinci eş olabilirim. Cinsel hayatı bitmiş olgun bir beyle tanışabilirim. Etik olmadığını biliyorum ama çok varlıklı biri olması gerekiyor. 
 
Tahir: 54 yaşındayım. Evli ve 3 çocuğum var. Eşimi ve çocuklarımı terk edememem. Ama yeni eşim ilk eşimle aynı maddi haklara sahip olacak. Önceliğim gizlilik. 
 
Kemal: 57 Yaşındayım. Evlenmeden seviyeli ilişki yaşayacak kadın arıyorum. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı