Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 15:04
 
Serdar Ortaç boşandı Chloe Loughnan karlı çıktı! İşte İrlandalı güzelin alacakları
Serdar Ortaç'ın açtığı boşanma davasının ardından önceki gün tek celsede yollarını ayıran ikiliden Chloe Loughnan'ın alacakları belli oldu.
MAGAZİN Haberi
Serdar Ortaç boşandı Chloe Loughnan karlı çıktı! İşte İrlandalı güzelin alacakları

Aylardır ortaya atılan iddialar gerçek oldu. Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşandı. 5 yıllık evliliğin bir anda bitmesinin ardından çeşitli iddialar yeniden magazin gündemini meşgul ederken Serdar Ortaç'ın, eşini mağdur etmemek için nafaka ödeyeceği öğrenildi.


2. Sayfa'nın haberine göre İrlandalı modele her ay nafaka ödeyecek olan Serdar Ortaç, eşine bir ev bir de araba verme kararı aldı. Nafakanın miktarı açıklanmazken, boşanmanın ardından Chloe'nin karlı çıktığını savundu.

 

Serdar Ortaç boşandı Chloe Loughnan karlı çıktı! İşte İrlandalı güzelin alacakları - Sayfa 2


Severek boşandık: 5 yıllık evliliği 5 dakikada bitiren Chloe-Serdar çifti, duruşma sonrası "Severek evlendik, severek boşandık" açıklamasını yapmıştı.


Peki neden boşandılar?: Çiftin boşanması hakkında çeşitli iddialar ortaya atılırken, Ortaç’ın bir süredir boşanma işlemleri için avukatlarıyla görüştüğü  konuşuluyor. Öyle ki Chloe Loughnan'ın boşanmayı duruşmadan birgün önce öğrendi bile söyleniyor.

 

Serdar Ortaç boşandı Chloe Loughnan karlı çıktı! İşte İrlandalı güzelin alacakları - Sayfa 3


Aynı evde kalacaklar: Öte yandan ikili, anlaşmalı olarak boşanmalarının ardından bir süre daha aynı evde kalmaya devam edecek.


Hastanelik oldu: Son olarak ise duruşma çıkışı zor anlar yaşayan Chloe'nin akşam saatlerinde hastanelik olduğu haberi geldi. Eski eşini hemen hastaneye götüren Ortaç'ın, sabaha kadar başında beklediği öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı