Haber
12 Haziran 2018 - Salı 15:56
 
Serdar Kaman: 25 bin kişi hedefliyoruz
İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in 19 Haziran’da ilimizde Perşembe Pazarı alanında yapacağı miting öncesinde il başkanı Serdar Kaman basın mensuplarıyla bir araya gelerek mitingin detayları hakkında bilgi verdi. Kaman, “Alanda 25 bin kişiyi hedefliyoruz” dedi.
KOCAELİ Haberi
Serdar Kaman: 25 bin kişi hedefliyoruz

KADINLARA YAZMA HEDİYESİ

Kaman yaptığı açıklamada, “19 Haziran saat 17:00’de Milli İrade Meydan’ında coşkulu bir miting planladık. Bunu Kocaeli halkıyla birlikte coşkulu bir şekilde yapmayı arzuluyoruz. Bu mitinge 25 bin kişinin geleceğini tahmin ediyoruz. Bu sayının 10 bin kişilik bölümünün kadınlardan oluşacağını düşünüyoruz. Kadın bir lider olarak Meral Akşener’i kadın destekçilerinin destekleyeceğini düşünüyoruz. İl başkanlığımız olarak oraya gelen kadınlarımıza Akşener’in anısına bir yazma hediye edeceğiz. Bu yazmalarımızdan 10 bin adet dağıtılacaktır” ifadelerinde bulundu.

 

 

6 VEKİL İDDİAMIZ DEVAM EDİYOR

Konuşmasına devam eden Kaman, “Partimize olağanüstü bir ilgi var. İstanbul’da yapılan iftar programlarına baktığımızda 2 bin kişilik iftar programlarına 6 bin kişinin geldiğini ifade edildi. Bu dipten gelen bir dalganın sesleridir. Bu ilginin bütün tabana yayılacağını düşünüyoruz. 6 vekil iddiamızı sürdürüyoruz. Milletvekili adaylarımız gecenin geç saatlerine kadar çalışmaya devam ediyor. Kendilerine olan ilgiyi gördükçe alacağımız sonuçların büyüklüğünü görüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ayrıntılar gazeteniz MAVİ KOCAELİ'de...

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı