Haber
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:42
 
Şener Söğüt: “Çözüm üretmek için varız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yeniyalı Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Gelen her talep ve öneriye önem verdiklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Çözüm üretmek için varız. Talep ve önerileriniz bizler için önemli” dedi
YAŞAM Haberi
Şener Söğüt: “Çözüm üretmek için varız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yeniyalı Mahallesi’nde Cuma namazı çıkışında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbetinde vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Şener Söğüt’e vatandaşların da ilgisi yoğundu. “Bizler vatandaşlarımızın sorun ve şikâyetlerine çözüm üretmek için varız” diyen Başkan Şener Söğüt, “Körfez’in tüm mahallelerinde yaşayan insanlarımız bizler için özel ve eşittir. İnsan ayırmadan herkese hizmet etmek bizleri güçlendiriyor” dedi.

 

bir-aradalar-007.jpg

 

GÖRÜŞMELERİMİZ ÖNEMLİ

 

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın da yer aldığı ziyaretlerde vatandaşların sorun ve taleplerine cevap vermek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Vatandaşlarımızla birebir yaptığımız görüşmeler ve karşılıklı istişareler sorunların çözümü noktasında daha etkili oluyor. Herkes rahatlıkla şikâyet, istek ve talebini çekinmeden söyleyebilir. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, göstermeyi de sürdüreceğiz” dedi.

 

dinledi-(2).jpg

 

HER BÖLGE İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR

 

Yeniyalı Mahallesi’nde geçmiş dönemde önemli hizmetlerin yapıldığını, bu dönemde de hizmet atağının devam edeceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Göreve gelirken verdiğimiz sözler vardı. Çalışmalara başladık. Kısa süre içerisinde ön çalışmalar tamamlanacak ve Yeniyalı gibi Körfez’in tüm mahallerinde ihtiyaçlara ve taleplere göre projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

 

fotograf-002.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı