Haber
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 01:50
 
Sedat Peker Kocaeli'ye geldi, izdiham çıktı
Gebzeli iş adamları Özgür, Özcan Altay kardeşlerin Gebze’de verdiği iftar davetine ünlü kabadayı ve iş adamı Sedat Peker de katılım sağladı.
YAŞAM Haberi
Sedat Peker Kocaeli'ye geldi, izdiham çıktı

Gebzeli iş adamları Özgür ve Özcan Altay kardeşlerin Gebze’de verdiği iftar davetine Türkiye’nin tanınmış isimlerinden, ünlü kabadayı ve iş adamı Sedat Peker’in katılımı adeta izdihama neden oldu. Gebze Kent Meydanı'nda bulunan Keyif Kahvesi isimli mekânda verilen iftarda, Sedat Peker’le birlikte çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticisi, esnaf ve iş adamları da hazır bulundu. İftar mekanına konvoyla gelen Sedat Peker, aracından indiğinde yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı. Yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmayan Peker, davetlilerle kısa sohbetler yaptı. Peker'in katıldığı iftar davetinde 15 Temmuz kahramanlarından şehit Ömer Halis Demir'in kardeşi Soner Halisdemir'in de bulunması dikkat çekti.

 

Daha sonra Sedat Peker, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Özgür Altay’a teşekkür etti. Sedat Peker, “Cezaevinden tahliye olduktan sonra gittiğim her yere arkadaşlarıyla akrabalarıyla gelerek, bizi yalnız bırakmayan vefalı kardeşim Özgür Altay, kendi bölgesi olan Gebze’de çok güzel, çok büyük bir iftar organizasyonu yaptı. İftardan sonra kardeşlerimle sohbet ederken, onlara iç dünyamda yaşadığım ve yaşamamız gereken bir mahcubiyeti anlattım. Biz zamane insanları her konuda kolaycılığa yatkın olduğumuz için maalesef dini konularda da kurnazlık yoluyla kolaycılığa talip olduk” dedi.

 

s2-2.jpgs3-2.jpgs4-2.jpgs5-2.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı