Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 13:04
 
Seçilirsem TIR otoparkı yapacağım
CHP Kartepe Belediye Adayı Cumhur Karakadılar Sumotaş Lojistik‘i ziyaret ederek kamyon ve TIR şoförü olan üyelere seçildiğinde TIR otoparkı açacağının müjdesini verdi
KOCAELİ Haberi
Seçilirsem TIR otoparkı yapacağım

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kartepe Belediye Başkan adayı olan Cumhur Karakadılar seçim çalışmalarına devam ederken Karakadılar’ın bugünkü durağı Sumotaj Lojistik yönetim kurulu Başkanı Marika Mehmet Top ve şoförler oldu. Karakadılar’a ziyareti esnasında İlçe Başkanı Şeref Kırmızı eşlik etti.

 

TIR GARAJI YAPACAĞIZ

 

Üyelerle görüştüğü esnada konuşan Cumhur Karakadılar şu ifadelere yer verdi, “Allah nasip etti ve aday oldum. Güzel projelerimiz var. Kamyoncuyuz, otobüsçüyüz, köylüyüz, çiftçiyiz. Bu sorunların hepsini biliyorum. Sizler için yapabileceğim en büyük şey bir fabrikayla sorun yaşadığınızda sizin yanınızda olacağıma söz veriyorum. Bu bölgede tır garajı yok. 2 araç yan yana geldiğinde yol kapanıyor. Buraya bir tır garajı yapacağız.

 

HÜSEYİN ÜZÜLMEZ’İN ARACINI SATACAĞIZ

 

Mevcut iktidar yüzünden muhtarlarımız mahalle başkanının peşinde çalışıyor. Muhtara ve halka sormadan hiçbir proje yapılmayacak. İmarla ilgili yolsuzluklar var. Çocuklarımıza otobüsleri ücretsiz yapacağız. Hüseyin Üzülmez’in bindiği aracı satarak kadınlarımıza Halk Eğitim Merkezi’nde kurslar açacağız. Ayrıca çocuklarımıza kreşler açıp atanamayan öğretmenlerimize çocuklarımızı emanet edeceğiz.

 

TOPRAKLARIMIZ ÇOK VERİMLİ

 

Bizim topraklarımız çok verimli. Bir komünist belediye başkanı çıktı dünyaya nam saldı. Bizim Kartepe, oradan çok büyük. Orada böyle çiftçilik yapılıyor da Kartepe’de neden yapılmasın. Bana bir sefer yetki verin sosyal belediyeciliği görelim. Bütçenin yüzde 3’ünü bile ayırmıyor mevcut yönetim biz bunu yüzde 20’nin üzerine çıkaracağız.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçilirsem, TIR, otoparkı, yapacağım,
Yorumlar
Haber Yazılımı