Haber
11 Eylül 2019 - Çarşamba 14:56
 
Sarıbay uyardı: 'Sosyal medyaya dikkat!'
Geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleşen CHP Kartepe ilçe kongresinde başkan seçilen Tevfik Mayda, ilçe yönetim kurul üyeleri ile birlikte bugün Kocaeli Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı.
POLİTİKA Haberi
Sarıbay uyardı: 'Sosyal medyaya dikkat!'

Mazbata töreninde CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve bazı il yöneticileri de hazır bulundu.

 

Kartepe İlçe Seçim Kurulu Başkanı Yusuf Sevimli’den mazbatasını alan CHP Kartepe İlçe Başkanı Mayda, “96 yıllık ulu çınar CHP’nin çimentosu olmuş bizim için büyük bir şereftir. Zevkle, şevkle birleştirici olarak yolumuza devam edeceğiz. Barışçı siyaset yapacağız.” dedi. Kartepe İlçe Seçim Kurulu Başkanı Sevimli de hayırlı olması dileğiyle Mayda’ya mazbatasını verdi.

 

Mazbata töreninde hazır bulunan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kartepe ilçenin yeni yönetiminin Türkiye demokrasisine yararlı işler yapacağına inandığını belirtti. Sarıbay, Kartepe’nin yeni ilçe yöneticilerine, sosyal medya paylaşımlarına dikkat etmeleri uyarısında bulundu, vatandaşlarla görüşmelerini, kimseye kötü söz söylememelerini istedi.

 

dsc_5402.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı