Haber
05 Aralık 2019 - Perşembe 12:06
 
Sarıbay: 'Tahir Büyükakın tartışmak istiyorsa muhatabı Sefa Sirmen'dir'
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay Yuvacık Barajı tartışmaları ile ilgili, “Yuvacık Barajı'nı İzmit'e kazandıran Sefa Sirmen'dir. Tahir Büyükakın tartışmak istiyorsa önceliği Sefa Sirmen'dir. Onu istemiyorsa Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve benimle tartışsın. Hangimiz dişine göreyse onu seçsin” dedi
YEREL POLİTİKA Haberi
Sarıbay: 'Tahir Büyükakın tartışmak istiyorsa muhatabı Sefa Sirmen'dir'

Tahir Büyükakın’ın hodri meydan diyerek Yuvacık Barajı'nı tartışmak için CHP’lileri davet etmesine yanıt veren Sarıbay, “Yuvacık Barajı'nı İzmit’e kazandıran Sefa Sirmen’dir. Tahir Büyükakın tartışmak istiyorsa önceliği Sefa Sirmen’dir. Onu istemiyorsa Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve benimle tartışsın. Hepsi birden gelsin konuşalım diyor. Sen kimsin. Sen belediye başkanısın, ben il başkanıyım. Bugün Sefa Sirmen’in yaptıklarını göz önüne getirsene neler yaptı. Çöp fabrikası yaptı. Sirmen’in yaptıklarını yapmanız mümkün değil. Fethiye Caddesi’ni Hikmet Erenkaya yaptı. Sizin yaptığınız sadece bozulan yere beton dökmek. 

 

DİŞİNE GÖRE KİMİ İSTERSE SEÇSİN

 

Tahir Büyükakın’a en güzel cevabı verecek olan Sefa Sirmen’dir. Kimi istiyorsa seçsin hangi kanalda istiyorsa konuşsun. Ben şehrin abisiyim. Kimseyle kavgam ve tartışmam olmaz. İstiyorsa delikanlı gibi televizyona çıkar. 4 kişiden biriyle tartışır. Çıkmadığı sürece söylediklerini kale almam. Hangimiz dişine göreyse onu seçsin” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı