Haber
12 Nisan 2019 - Cuma 13:10
 
Sarıbay: '3 ay içinde seçim olabilir'
Örgütte yeniden seçim sürecinin başlayacağını söyleyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “3 ay içinde seçime gitmeyi bekliyoruz. Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar” dedi.
YEREL POLİTİKA Haberi
Sarıbay: '3 ay içinde seçim olabilir'

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Milletvekili Haydar Akar ve il yönetimi, seçim döneminde seslerini halka duyuran basın mensuplarına teşekkür etmek için KYÖD’te bir araya geldi. 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendiren Sarıbay, örgütte yeniden seçim sürecinin başlayacağını belirtti. 3 ay içinde yeniden seçim olmasını beklediklerini söyleyen Sarıbay, “Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar” dedi.

 

2 AY SONRA LİSTELER ASKIYA ÇIKAR

 

Seçim dönemine parti olarak yeniden giriyoruz diyen Sarıbay, “Takvim henüz daha gelmedi. Bu parti il başkansız, ilçe başkansız kalmaz bu parti sahipsiz değil. Haziran ayında mahalle delegasyonları seçimini yapacağız. 3 ay içinde yeniden seçime gitmeyi bekliyoruz. Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar. CHP’de hep bir seçim vardır” dedi.

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı