Haber
16 Eylül 2017 - Cumartesi 13:57
 
Sanberk İnşaat’tan muhteşem projeler
17 yıl önce inşaat sektörüne giren Sanberk İnşaat, yaptığı her projeyi güven ve sorumluluk duygusuyla tamamlıyor. Sanberk İnşaat’ın kapısını çaldık ve Mavi Düş, Sanberkhan ve Dora Park gibi Başiskele’nin yükselen ahengine katkı sağlayacak en yeni projelerinin detaylarını Sanberk İnşaat yöneticileriyle konuştuk.
KOCAELİ Haberi
Sanberk İnşaat’tan  muhteşem projeler

Hepiniz bilirsiniz, güzel bir atasözümüz vardır: “Aslan yattığı yerden belli olur” diye. Sanberk İnşaat’ın merkez ofisinize girdiğinizde bu sözü doğrulayan duygular içine giriyorsunuz. Ofisin dekorasyonu, seçilen renkler, ortamdaki güler yüzlü insanlar size bulunduğunuz yerin sıradan bir inşaat firması olmadığını htiriyor. İşlerini konsantre ve insan odaklı yaparak müşteri memnuniyetinden öte “müşteri dostluğunu” önemsediğini anlıyorsunuz.

ÜÇ ÖNEMLİ PROJE….

Şu an hali hazırda 11 şantiyesi olan Sanberk İnşaat’ın son yılların gözde bölgelerinden Başiskele’de üç büyük projesi dikkat çekiyor. Mavi Düş, Sanberkhan ve Dora Park ile Sanberk İnşaat hem ilçeye değer katıyor hem de ihtiyaca yönelik çözümler üretiyor.  Sanberk İnşaat İdari İşler ve Satış Sorumlusu Ferhat Aktaş ve Sanberk İnşaat Konut Satış ve Satınalma Sorumlusu Ahmet Salim Kılıç bize bu üç önemli projeyi anlattı.

MAVİ DÜŞ PROJESİ 2019’DA TAMAMLANACAK

Sanberk İnşaat’ın son günlerdeki en büyük projesi Mavi Düş. 16.000 m2 üzerine 120 adet daire, 700 m2 havuz, 500 m2 sosyal alan, 330 m2’lik marketten oluşan projenin kapalı otoparkı olacak. Dairelere asansör ile ulaşılabilecek. Akıllı ev sistemli, müstakil bahçeleri olan projenin 2019’da tamamlanması planlanıyor. Mavi Düş’de 1. Kat normal daire ve çatı dubleks ile 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile açık yüzme havuzu, basket sahası, kamelyalar, çocuk parkı, sosyal tesis, fitness gibi birçok imkanlar sunuyor. Proje 2007 deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

SANBERKHAN GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEÇENLER İÇİN

Sanberk İnşaat’ın iş merkezi konseptindeki bir diğer önemli projesi Sanberkhan İş Merkezi. D-130 dahil olmak üzere dört tarafı yollarla çevrili proje büyük ölçüde tamamlanmış durumda. 4.500 m2 arsa üzerine kurulu Sanberkhan’da, 32 adet dükkan 41 adet ofis mevcut. Projenin 95’i çok farklı sektörlerden müşterilere satılmış durumda. 2018 yılının ilk aylarında ilk dükkanlar açılmaya başlayacak. Başiskele’ye değer kazandıracak bir proje olarak Sanberkhan İş Merkezi dikkat çekiyor.

DORA PARK HER AÇIDAN DOĞAL

Başiskele Döngel Mahallesi’ndeki Dora Park projesi de Sanberk İnşaat’ın gözde projelerinden. Daha önce 36 dairelik ilk etabı tamamlanan projenin şu an 36 dairelik ikinci etabı başlamış durumda. Dora Park en çok manzarasıyla ön plana çıkıyor. Müşterilerine rahat yaşam alanı sunabilmek ve doğal güzelliği korumak adına projeye yön veren Sanberk İnşaat, Dora Park’ta 21. Yüzyılın mühendislik imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. Ayrıca diğer projelerinde olduğu gibi 2007 deprem yönetmeliğine uygun şekilde proje yükseliyor.

ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİ

Sanberk İnşaat İdari İşler ve Satış Sorumlusu Ferhat Aktaş ve Sanberk İnşaat Konut Satış ve Satınalma Sorumlusu Ahmet Salim Kılıç ile yaptığımız uzun konuşmadan çıkardığımız şu ki; Sanberk İnşaat, Kocaeli için, Başiskele için, müşterileri için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Satış sonrasına büyük önem veriyor. Yaptığı her işe sahip çıkıyor ve işlerinin arkasında duruyor.

YAŞAM TARZINA UYGUN PROJELER

İnsanlar büyük paralarla ev alarak yatırım yapıyor diyen Ferhat Aktaş: “Biz yaptığımız işlerde bu sorumluluğunu taşıyoruz. Her inşaatta sorun çıkabiliyor ama biz bu soruna sahip çıkıyoruz. Müşteri bir kere kazanılır. O nedenle bizim için güven çok önemlidir. Kalitenin ve güvenin karşılığını ödüyor müşterilerimiz.” diyor. Ahmet Salim Kılıç ise: “Arsa elverişli olsa bile insanların yaşam tarzına ve rahatlığına uygun projeler yapıyoruz. Arsayı insan doğasına en uygun şekilde tasarlıyoruz” diyerek Sanberk İnşaat’ın bakış açısını kısaca özetliyor. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı