Haber
22 Haziran 2019 - Cumartesi 14:38
 
'Sana inat anamı da aldım geliyorum'
İBB seçimleri öncesi İstanbul'a dönüşler hızlanırken, Ercan Oduncuoğlu isimli bir vatandaş sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Erdoğan'ın çiftçiye söylediği "Ananı da al git" sözlerini hatırlatan Güler, "Anamı da aldım geldim" notunu düştü.
GÜNCEL Haberi
'Sana inat anamı da aldım geliyorum'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) seçimleri öncesi, şehir dışında olan vatandaşlar oylarını kullanmak üzere kente dönüşlerine devam ediyor. Sosyal medyada demokrasi mesajı veren vatandaşlar, otobüsler önünde verdikleri pozlarla İstanbul'a döndüklerini bildirdi.

 

Yarın yapılacak seçim öncesi oyunu kullanmak üzere İstanbul'a doğru yola çıkan Ercan Oduncuoğlu isimli vatandaşın paylaşımı sosyal medyayı salladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde kendisini eleştiren bir çiftçiye kullandığı "Ananı da al git" ifadelerine göndermede bulunan Oduncuoğlu, paylaştığı fotoğrafın altına "Anamı da aldım geldim" notunu düştü.

 

"ANAMI DA ALDIM GELDİM"

 

Ercan Oduncuoğlu, göndermeli paylaşımının altına, "Anandı da al git demiştin ya ben sana inat Anamı da aldım geliyorum bekle bizi İstanbul her şey çok güzel olacak" notunu yazdı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2006’da Mersin’de bir çiftçiye ‘ananı da al git’ demiş, aradan yıllar geçmesine rağmen bu ifade unutulmamıştı.

 

Son olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir mitinginde o sözleri hatırlatarak İmamoğlu’nun Ordu Valisi’nden özür dilemesini isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenmiş, ‘Ananı da al git’ dediğin çiftiçiden özür diledin mi?” diye sormuştu.

 

ahmet.PNG

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı