Haber
14 Haziran 2019 - Cuma 15:19
 
Saldırıya uğrayan Kazan: 'Demek ki doğru yere çomak soktuk'
Aracına bugün sabah saatlerinde saldırı gerçekleştirilen İzmit Belediyesi MHP Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan “Eğer söylemlerimden ötürü böyle bir saldırı yapıldıysa demek ki doğru yerlere çomak sokmuşuz” dedi
YEREL POLİTİKA Haberi
Saldırıya uğrayan Kazan: 'Demek ki doğru yere çomak soktuk'

İlker Kazan bugün sabah saatlerinde aracına gerçekleştirilen saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz akşam saat 17.00 civarı aracını evinin önüne park ettiğini ifade eden İlker Kazan, “Sabah 07.20 gibi işe gitmek için aracımın yanına gittiğimde gördüm ki ön cam delinmiş. Karakola gidip ifademizi verdik. Etraftaki kameralar inceleniyor. Bunu yapanlar inanıyorum ki en kısa sürede yakalanacaklar. Husumetli bulunduğum kimse yoktur” dedi.

 

"SÖYLEMLERİMDEN ÖTÜRÜ İSE..."

 

“Salı günü meclis toplantısında bayrakla ilgili bir konuşmam olmuştu” diyen Kazan sözlerini, “Bilmiyorum belki bazı insanlar yanlış anlamış olabilir. Eğer söylemlerinden ötürü böyle bir saldırı yapıldıysa demek ki doğru yerlere çomak sokmuşuz. Ne Mutlu Türküm Diyene demekten vazgeçmeyeceğiz. Siyasi rant uğruna birileri bu saldırıyı gerçekleştirdiyse yazıklar olsun diyorum” ifadeleriyle sonlandırdı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı