Haber
26 Mart 2018 - Pazartesi 12:25
 
“Rozet öyle takılmaz böyle takılır”
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz CHP’nin 21 yıllık mahalle temsilcisi ve İlçe delegesi Erdoğan Kut’u AK Parti’li yaptı.
KOCAELİ Haberi
“Rozet öyle takılmaz böyle takılır”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, CHP İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’nın yaptığı köy ziyareti sırasında zaten AK Parti üyesi olan Metin Korkmaz’a rozet taktık diye haber yaptırmasını eleştirerek, “Rozet öyle takılmaz böyle takılır. Metin Bey zaten bizim üyemiz, orada emrivaki bir şekilde AK Parti’liyi CHP’li yaptık diye haber yapmışlar” dedi. Hasan Ayaz ayrıca 21 yıldır CHP üyesi ve ilçe delegesi olan Erdoğan Kut’a rozet takarak AK Parti’li yaptı. 

 

21 YILLIK CHP’Lİ AK PARTİ’YE GEÇTİ

 

Hasan Ayaz basın toplantısının sonunda hem CHP İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’nın AK Parti’li Metin Korkmaz’ı CHP’ye üye yaptık şeklinde servis edilen haberi yalanlayarak Korkmaz’a tekrar rozet taktı. Ayaz daha sonrasında, CHP’nin mahalle temsilciliğini yapan ve 21 yıllık ilçe delegesi olan Erdoğan Kut’a rozet takarak AK Parti’ye geçtiğini duyurdu. Gökçeören CHP Mahalle Temsilcisi Erdoğan Kut AK Parti’ye geçişini ise “Babam 21 yıldır yatalak. 21 yıldır CHP’liyim. Babamı ziyaret etmeye sadece Hasan Başkan geldi’ şeklinde açıkladı.

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı