Haber
13 Eylül 2018 - Perşembe 11:26
 
Reza Zarrab'ın yanındaki kadının kim olduğu ortaya çıktı!
Dün Reza Zarrab'ın New York'ta birlikte görüntülendiği kadınla olan fotoğrafı gündemde yer aldı ve çok konuşuldu. Bugün Zarrab'ın yanındaki kadının, bir zamanlar Ebru Gündeş'in hayranı ve devamında da yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün olduğu ortaya çıktı.
MAGAZİN Haberi
Reza Zarrab'ın yanındaki kadının kim olduğu ortaya çıktı!

İran'a yönelik yaptırımların ihlal edilmesiyle ilgili Amerika'da görülen davanın önemli ismi Reza Zarrab, geçtiğimiz günlerde New York'taki Nobu adlı restoranda görüntülendi. Savcılıkla anlaştığı ve New York'taki bir cezaevinin özel bölümünde tutulduğu sanılan Zarrab'ın yayınlanan o fotoğrafı yankı uyandırdı.

 

 

YANINDAKİ KADIN EBRU GÜNDEŞ'İN YAKIN ARKADAŞI ÇIKTI

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre yemekte Zarrab'a eşlik eden kadının kimliği de ortaya çıktı. Meçhul kadının, bir zamanlar Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in hayranı ve sonrasında arkadaşı olan Ayşegül Akgün olduğu anlaşıldı. Yıllar boyunca Gündeş'e hemen her davette, seyahatte ve sahne programında eşlik eden Akgün'ün neden Amerika'da olduğu, neden Zarrab'la görüştüğü merak konusu oldu. Bu arada Akgün ile bilinmeyen bir sebeple arası açılan ve uzun zamandır eski dostuyla görüşmeyen Gündeş'den de bu buluşmayla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Ünlü şarkıcı, olay fotoğraf ve Zarrab-Akgün buluşmasıyla ilgili sessizliğini koruyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reza, Zarrab'ın, yanındaki, kadının, kim, olduğu, ortaya, çıktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı