Haber
12 Şubat 2018 - Pazartesi 14:44
 
Resital öncesi hazırlıklar sürüyor
Adını Türkiye’ye duyuran ilimizin jimnastik dalındaki başarılı ekibi Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, önümüzdeki hafta sporseverlerle resitalde buluşmaya hazırlanıyor
SPOR Haberi
Resital öncesi hazırlıklar sürüyor

KENTTEN BÜYÜK DESTEK GÖRÜYOR 
Kulübün sporcuları, antrenörleri, yönetim kurulu ve geceye destek veren tüm paydaş kurumlar 20 Şubat salı günü Sabancı Kültür Merkezi’nde 5.si düzenlenecek olan muhteşem gece için hummalı bir çalışma içerisinde hazırlıklarına devam ediyor. İzmit Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek olan ve Kocaeli’nin markası olarak geleneksel hale gelen ‘5. Ulusal Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’ programına Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli Anneleri Derneği, Işıl Bozca Spor Merkezi ve sivil toplum kuruluşları destek veriyor.


HAVUÇ, “TÜM HALKIMIZA AÇIKTIR”
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan başarılı Kulüp Başkanı Tolga Havuç, “Başladığımız her işin devamlılığını getirebilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye şampiyonalarında başarıyla ilimizi temsil ederek alt yapılarımızdan büyük emekler vererek yetiştirdiğimiz sporcularımız ve başarılı performanslar sergileyen bale okullarımız gösterileriyle halkımıza unutulmaz bir akşam yaşatacaklar. Programımız tüm halkımıza açıktır ve biletsiz olacaktır. Tüm sporseverlerimizi Türk sporu ve Türk cimnastiği adına böyle şerefli bir şölende ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı