Haber
12 Haziran 2018 - Salı 11:51
 
Reklamlarla Derince halkını yanıltamazsınız!
CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’u eleştirerek, Derincelileri reklamlarla kandırmaya çalıştığını belirtti
KOCAELİ Haberi
Reklamlarla Derince halkını yanıltamazsınız!

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, yaptığı basın açıklaması ile Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’u eleştirirken, Derince Belediyesinin sadece 2 projeyi tamamlayabildiğini, geri kalan vaatlerin ya başlamadığını ya da inşaat halinde kaldığını söyledi. Nihat Değer açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi:

“Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un 50. ayı bitmesine rağmen ve yerel seçimlere 10 ay kalmamasına rağmen, ancak iki proje bitirebildi. Onlarda Yavuz Sultan Mahallesindeki Havuz ve Yelken Cafe’dir. Şu anda basında çıkan projeler inşaat halinde ve yerel seçimlere  yetişmesi bile zor görülüyor. 24 Haziran seçimleri öncesinde Derince halkını yanıltmaya çalışıyor. Oysa gerçekler, ekteki resimlerde de görüldüğü gibi, engelli insanların evlerinin önünü ve çevresini bile düzeltemeyen, Derince de alt yapı çalışmalarında Derince Halkını canından bezdiren ve Ramazan Bayramı yaklaşmasına rağmen yağmur yağdığında su baskınlarından diğer günlerde de tozdan, çamurdan ve çukurlardan dolayı Derince Halkına işkence çektirmeye devam ediyorlar. Halen bu anlayışla mı Derince yi yöneteceksiniz. Bitmeyen projeleri bitmiş gibi göstermenizi, 50 ayda bitiremediklerinizi 10 ayda bitiremeyeceğinizi ve Derince yi bitirdiğinizi Derince halkı çok iyi biliyor. Derince Halkı her şeyin farkındadır.”

   

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı