Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 13:35
 
Protokol imzalandı! Emlakçıların aidatını Emlakjet ödeyecek
Kocaeli Emlakçılar Odası ve Emlakjet arasında yeni bir işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Kocaeli sınırlarında yer alan gayrimenkul danışmanlarının Emlakçılar Odası aidatları Emlakjet tarafından ödenecek.
EKONOMİ Haberi
Protokol imzalandı! Emlakçıların aidatını Emlakjet ödeyecek

YENİ BİR BİRLİKTELİK

 

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye ve müşterilerine yeni referanslar sunmaya devam ediyor. Yenilikçi dünyasına katılan iş ortaklarına fayda sağlayacak yeni bir işbirliğine imza atan Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile güçlerini birleştirdi. Antikkapı’da 350 kişinin katılımı ile gerçekleşen protokol imza programına Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve çok sayıda gayrimenkul danışmanı katıldı.

 

İNDİRİMLİ OLANAKLAR

 

Kullanıcılarına modern arama motorlarına benzer bir emlak arama avantajı sunan Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yaptığı işbirliğiyle yerel tecrübe ile global iş ortaklarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Emlakjet Kocaeli’de yer alan gayrimenkul danışmanlarına yönelik Emlakjet’e özel Jethat ile gerçek faydayı da yakından takip edebileceği üyeliklerden indirimli olarak faydalanabilme şansı veriyor.

 

imza-003.jpg

 

SATIŞLAR 30 DÜŞTÜ

 

Yapılan anlaşma kapsamında Kocaeli sınırları içerisinde yer alan gayrimenkul danışmanlarının Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası aidatları Emlakjet tarafından ödenecek. Programda konuşan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Emlakjet ile yapmış olduğumuz bu işbirliği ile üyelerimiz indirimli kampanyalardan faydalanabilecek. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz’’ dedi. Emlakjet CEO’su Tolga İdikat ise, “Biz bu işbirliğini çok daha önce yapmalıydık. Kocaeli Türkiye’nin en önemli ve en büyük sanayi kenti. Bu işbirliğini arttırarak büyüteceğiz. Türkiye’de gayrimenkul satışı bir önceki yıla göre yüzde 20 oranında düştü. Kocaeli’de bu düşüş yüzde 30’dan daha fazla gerçekleşti. İşler hepimiz için daha da zorlaşıyor” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı