Haber
08 Ekim 2018 - Pazartesi 12:20
 
Polisin parmağını kıran 3 kişi serbest bırakıldı!
Geçtiğimiz Cumartesi günü İzmit kent merkezinde yaşanan olayda, motosikletli trafik polisi Hakan Savaş Ay, durdurduğu aracın sigortası olmadığını fark etmiş ve aracın trafik sigortasının en kısa sürede yaptırmasını istediği anlarda Göksun A., İsmail A., Adem K. tarafından saldırıya uğramıştı. Polis hastaneye kaldırılırken 3 kişi gözaltına alındı. Şahıslar, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.
ASAYİŞ YEREL Haberi
Polisin parmağını kıran 3 kişi serbest bırakıldı!

Alınan bilgi ve iddialara göre, geçtiğimiz Cumartesi günü İzmit kent merkezinde yaşanan olayda, motosikletli trafik polisi Hakan Savaş Ay, durdurduğu aracın sigortası olmadığını fark etmiş ve aracın trafik sigortasının en kısa sürede yaptırmasını istediği anlarda Göksun A., İsmail A., Adem K. tarafından saldırıya uğramıştı.

 

RAPOR ALDI

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan polis memurunun durumunun iyi olduğu öğrenilirken 20 gün rapor aldığı bildirilmişti. Diğer taraftan ise polise saldırıda bulunan Göksun A., İsmail A. ve Adem K'nın Saraybahçe Polis Karakolunda gözaltına alınmıştı.

 

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan Göksun A. ve İsmail A. savcılık tarafından ifadelerinin alınması sonrası serbest bırakıldı. Adem K. isimli şahıs ise nöbetçi mahkemeye çıkarıldıktan sonra serbest bırakıldı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı