Haber
12 Aralık 2017 - Salı 11:14
 
Pirelli 57 yaşında
Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Pirelli Lastik Fabrikasında 57’inci kuruluş coşkusu yaşandı. Gerçekleştirdiği üretim ve ihracatla ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan Pirelli fabrikasında düzenlenen törenlerde kıdem alan çalışanlar da plaketleri sunuldu
TEKNOLOJİ Haberi
Pirelli 57 yaşında

İlk Türk lastiğini üreten Türkiye Pirelli’nin kuruluşunun 57. yılı törenlerle kutlandı. Fabrika yemekhanesinde gündüz saatlerinde düzenlenen ilk törende Prometeon Türkiye Genel Müdürü Alp Günvaran, Pirelli Fabrika Direktörü Hakan Yalnız, Kalite Direktörü Alper Erkal, İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp, Lojistik Direktörü Ayşegül Şenalp, Üretim Müdürü Önder Kılıç, Mühendislik Müdürü Nuri Erdoğdu, Bakım Müdürü Serkan Topal, Motorsport Üretim Müdürü Atilla Gidergi, Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz ve işyeri temsilcileri, diğer yöneticiler ve çalışanlar bir araya geldi. 


PLAKETLERİ VERİLDİ
Prometeon Türkiye Genel Müdürü Alp Günvaran açılış konuşmasında, “İlk Türk lastiğini üreten böyle güçlü markanın değerli çalışanları ile bir arada olmak çok güzel. Bugüne kadar birçok alanda büyük başarılara imza atıldı. Bundan sonra da fabrika ve markamızın gelişmesi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile kurumumuza emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi. Konuşmanın ardından 10, 20, 25 ve 30 yıl kıdem alanlara rozet, plaket ve hediyeleri takdim edildi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı