Haber
23 Temmuz 2019 - Salı 15:54
 
Pınar Altuğ ormanlık alanı çekip ifşa etti! Ağaçların arkasında saklananlara seslendi
Eşi Yağmur Atacan ve kızıyla birlikte tatiline devam eden Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından paylaştığı bir paylaşımla ormanlık alanın içinde kendisini gözetleyenleri açığa çıkardı.
MAGAZİN Haberi
Pınar Altuğ ormanlık alanı çekip ifşa etti! Ağaçların arkasında saklananlara seslendi

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ, dizinin final yapmasını da fırsat bilerek koca sezonun yorgunluğunu sevdikleriyle tatil yaparak atmaya çalışıyor. Her fırsatta tatil pozlarını Instagram hesabından paylaşan Altuğ, yaptığı son paylaşımla kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerini ifşa etti.


Eşi ve kızı ile birlikte tekne sefası süren Altuğ, o esnada yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Altuğ, ormanlık alanı çekip "Ağaçların arkasında saklanan gazeteci arkadaşlarım, anlıyorum görevinizi yapıyorsunuz ama saatlerce kalıp görüntü almanız ne kadara doğru? Lütfen bizim de tatilde olduğumuzu hatırlayın." ifadelerine yer verdi.

 

Pınar Altuğ ormanlık alanı çekip ifşa etti! Ağaçların arkasında saklananlara seslendi - Sayfa 2


Destek geldi: Durumdan rahatsızlığını bildiren Pınar Altuğ'a, sosyal medyadan da destek geldi. Kimileri özel hayata saygının kalmadığını belirtirken, kimileri de ünlü olmanın zorluklarından birisinin de bu olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı