Haber
17 Kasım 2017 - Cuma 13:13
 
Pekdemir tercihini Eskidji'den yana kullandı
Kentimizin en köklü ve güçlü inşaatlardan biri olan Pekdemir İnşaat, ilimizde faaliyet gösteren bir çok gayrimenkul firmalarının içinde Eskidji Gayrimenkul firmasını tercih etti.
- Haberi
Pekdemir tercihini Eskidji'den yana kullandı

BİR YIL AFİŞLER ASILI KALDI

Pekdemir İnşaat, bir süre önce Leyla Atakan Caddesi üzerinde bulunan yeni iş merkezini tamamladı ve satılık ve kiraya verilmek üzere kendisine ait telefonların bulunduğu afişleri astı. Yaklaşık bir yıl kendi afişleri asılı kaldı ama yinede veremedi. Bizzat sahibinden veremeyeceğini anlayan Pekdemir bu işi profesyonellere bırakma kararı aldı ve bir firmayla anlaştı.

ESKİDJİ KENDİ AFİŞLERİNİ ASTI

Bu durum üzerine Pekdemir ilimizdeki gayrimenkul firmaları içinde Eskidji Gayrimenkul ile anlaştı ve sözleşme yaptı. Şimdi bir yıldır verilemeyen bu iş yeri için Eskidji firması aracılık yaparak kiraya verilecek veya satılacak. Bilindiği üzere Pekdemir İnşaat, gayrimenkul firmalarıyla asla ve asla çalışmaz. Merak edilen konu, sadece bu bina için mi yoksa tüm gayrimenkulleri için Eskidji ile anlaştı?

AYLIK KİRASI 40.000 TL

Eskidji Gayrimenkul İzmit Bölge Ortaklığı'nın web sitesi üzerinden aldığımız bilgiye göre, bodrum 273 m², zemin kat 273 m², asma kat 221 m² olmak üzere toplamda 767 m² kullanım alanına sahip iş yerinin aylık kirası da hala bir yıl önceki fiyatı olan 40.000 TL olarak belirlenmiş. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pekdemir, tercihini, Eskidji'den, yana, kullandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı