Haber
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:56
 
Pazarcılar istedi, Hürriyet hemen çalışma başlattı
İzmit Belediyesi pazarcıların talebi üzerine Perşembe Pazarı alanında çalışmalara başladı.
YAŞAM Haberi
Pazarcılar istedi, Hürriyet hemen çalışma başlattı

Perşembe pazarı esnafının pazar alanındaki mazgalların temizlenmesi talebine cevap veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaları başlattı.

 

SEFERBER ETTİ

 

Başkan Hürriyet, geçtiğimiz günlerden Perşembe Pazarı esnaflarıyla bir araya gelmiş ve onların istek ve şikâyetlerini dinlemişti. Birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda notlar alınmış ve çalışmalara hemen başlanmıştı. Pazarcıların pazar alanındaki mazgalların temizlenmesi talebi üzerine çalışmaları başlatan Başkan Hürriyet, belediyenin Fen İşleri, Park Bahçeler, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerini seferber etti.

 

400 METRE MAZGAL TEMİZLENDİ

 

13 Personel, vakum aracı, yıkma ve süpürme araçlarıyla çalışmalarını yürüten ekipler, 400 metre mazgal temizliğini tamamladılar. Pazarcı esnafının ve pazar alışverişi için gelen vatandaşların en uygun ve en güzel koşullarda alışverişlerini yapabilmeleri için belediye ekipleri olarak seferber olduklarını belirten yetkililer, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.

 

HEMEN BAŞLATILDI

 

Taleplerini İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e iletmelerinin hemen ardından belediye ekiplerinin çalışmalara başlamasından duydukları memnuniyeti belirten pazarcı esnafı, emeği geçenlere teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı