Haber
12 Ekim 2018 - Cuma 16:25
 
Özel Seymen Eğitim Kurumları’nda Okul Aile Birliği seçimi yapıldı
Lise Müdürü Gülistan Tireli, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir önderliğinde yapılan ve gönüllülerin aday olduğu seçimde, açık oylama yapıldı, yönetim belirlendi.
KOCAELİ Haberi
Özel Seymen Eğitim Kurumları’nda Okul Aile Birliği seçimi yapıldı

Okul konferans salonunda gerçekleşen toplantıda, Lise Müdürü Gülistan Tireli yaptığı konuşmasında “yarının aydınlığı ve teminatı çocuklarımızın doğduğu, ilk anlamlı dokunuşlarının yapıldığı yerdir aile. Ailenin kollarından ilk ayrılış, en az sizler kadar ilgi ve sorumluluk gördüğü ikinci yuvasıdır okul. 36 yıllık geçmişimizde gördük ki topluma yararlı bireylerin temellerinin atılıp, ilmek ilmek işlendiği düzen; okul ve aile iş birliğinin nitelikli yapıldığı süreçte gerçekleşmektedir” derken, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir “geçmiş yönetimin çok başarılı işlere imza attığını ve okul idaresi ile büyük uyum içinde çalıştıklarını ifade ederek, yeni seçilecek olan yönetim kuruluna da başarılar diledi.

 

Yapılan okul Aile Birliği  yeni seçimlerinde Aile Birliği başkanlığına tekrar Dr. Banu Zamaniş Çakır geldi. Öncelikle arkadaşlarına bu görevi kendisine tekrar laık gördükleri için teşekkür eden başkan Çakır, Özel Seymen Eğitim Kurumları’nın misyonunu ve Seymenlilik ruhunu her platformda başarı ile temsil edeceklerini ve kuruma sosyal sorumluluk projeleri ile destek vereceklerini belirtti. Toplantı sonunda okul idaresi de kendisini kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı