Haber
09 Ağustos 2018 - Perşembe 16:23
 
Özel Kocaeli Hastanesi ve Türk-İş Sendikası protokol imzaladı
Özel Kocaeli Hastanesi ve Türk-İş Sendikası Kocaeli şubesi protokol imzaladı. İmzalanan protokolle sendika üyeleri ve birinci derecen akrabaları indirimli bir şekilde muayene olabilecekler
KOCAELİ Haberi
Özel Kocaeli Hastanesi ve Türk-İş Sendikası protokol imzaladı

2002 yılından beri kentimizde sağlık sektöründe hizmet veren Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin bünyesine katılan Özel Kocaeli Hastanesi, Türk-İş Sendikası Kocaeli şubesi ile sağlık protokolü imzaladı. Başiskele’de bulunan hastane binasında gerçekleştirilen protokol törenine Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, Tek Gıda İş Sendika Başkanı Ali Bostan, Harbiş Şube Başkanı Turan Yıldız,  Tek Sif Şube Başkanı İlhan Özdaydın,Sağlık İş Sendika Başkanı Bulgurcu,  Haber İş İl Temsilcisi  İlhan Bıyık, Türk Metal ve Türk İş Şube Başkanı Yakup Yıldız, Belediye İş Sendika Başkanı Osman Şar ve sendika yöneticileri katılım gösterdi.

 

BİR PAYDADA BULUŞTUK


Protokol ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, “Özel Kocaeli Tıp Merkezi ve Özel Kocaeli Hastanesi olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarla yaptığımız protokol anlaşmaları ile hizmet ağlarını genişletmek amaç ve isteğindeyiz. Bu amaçla 9 Ağustos 2018 tarihi ile Türkiye genelinde 34 Sendikanın bağlı olduğu Türk İş Konfederasyonu'nun Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız ile birlikte ortak bir paydada buluştuk” ifadelerini kullandı.

 

SEVİNDİRİCİ BİR ANLAŞMA OLDU

Bedir’ in ardından sözü alan Türk İş Konfederasyonu  Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız,” Daha önce yapmış olduğumuz anlaşmaları gibi bu anlaşmayı da yaptığımız için mutluyuz. Olurda hastanelere yolumuz düşerse 80 bin üyesi bulunan sendikamız için sevindirici bir anlaşma oldu. Her iki kurum adına hayırlı olmasını diliyorum. Artık sendika üyelerimiz kartlarını gösterdikleri zaman indirimli hizmetten yararlanabilecek. Tekrardan emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı