Haber
30 Kasım 2019 - Cumartesi 15:41
 
Özcan Deniz'den 'Evliliğin bitme nedeni Aslı Enver' iddiasına yanıt
Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018'de nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz haziran ayında sürpriz bir kararla boşanmışlardı.
MAGAZİN Haberi
Özcan Deniz'den 'Evliliğin bitme nedeni Aslı Enver' iddiasına yanıt

Deniz'in evliliğinin bitmesine 'İstanbullu Gelin' dizisindeki rol arkadaşı Aslı Enver'e duyduğu platonik aşkın neden olduğu iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından Aslı Enver, sosyal medya hesabında sert bir açıklama yayınladı.

 

Enver, "Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz'in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazık... Çok ayıp... Ne münasebet!" dedi.

 

Güzel oyuncunun ardından eski partneri Özcan Deniz'den de açıklama geldi.

 

"Kariyerimin bir çok döneminde sayamayacağım kadar uydurma ve yalan haberlerle haksızlığa uğradım. İlk zamanlar her saldırıya cevap verme telaşına düşerdim Sonra farkettim ki yapılmak istenen de tam olarak bu. Seni bu tuzağa çekip, yapay bir kaos yaratıp, bunu sağa bildikleri kadar sağıp para kazanmak ama bunu yaparken senin amacından sapmış yolculuğun, dağılmış psikolojin ve çökmüş ekonomin hiç ilgilendirmez onları."

 

"Çok sonra öğrendim susmam gerektiğini. Bu "masa başı haber" denilen uydurma "haberler" yada "o dedi bu kodu" yazıları sen cevap verdikçe alev alan birşeydir. O yüzden birşey karşısında susuyorsam asaletimden değil yalana ve yalanın ortaklarına prim vermemek içindir." 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı