Haber
29 Mart 2018 - Perşembe 12:30
 
Otobüsçüler 1 günlük hasılatını Mehmetçiğe bağışlayacak
Kocaeli Şehiriçi 5’nolu otobüsçüler ve minibüsçüler kooperatifi 1 günlük hasılatını Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda bulunan Mehmetçiğe bağışlayacağını açıkladı.
KOCAELİ Haberi
Otobüsçüler 1 günlük hasılatını Mehmetçiğe bağışlayacak

Kocaeli Şehiriçi 5’nolu otobüsçüler ve minibüsçüler kooperatifi 1 günlük hasılatını Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda bulunan Mehmetçiğe bağışlayacağını açıkladı. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Parkı’nda açıklama yapan kooperatif başkanı Lokman Aydemir, “Mehmetçiğe yardım kardeşlik hukukumuzun gereğidir” dedi.

 

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

 

Cumhuriyet Parkı’nda açıklamalarda bulunan kooperatif başkanı Lokman Aydemir, “80 milyon Türk Millet bugün tek yürek, kahraman Mehmetçikle birlikte Afrin’e yürümeye hazır oldu gibi, bizlerde seve seve şehadet şerbetini içmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Sivil toplum örgütü olarak askerimizle ve milletimizle devletimizin yanındayız. Bu bir vatan mücadelesidir. Bu bir namus mücadelesidir. Bu bir varoluş mücadelesidir” dedi.

 

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR

 

Konuşmalarına devam eden Aydemir, “Tarih boyunca hep mağdurların ve mazlumların yanında yer alan bir ecdadın torunları olarak dün olduğu gibi bugün de nerde bir mağdur, nerede bir mazlum var onun yanında yer alarak o şanlı ecdadımızın yolunda yürümeye eskiden olduğu gibi bugünde sürdürmeye devam edeceğiz. Bu sorumluluk bilinciyle Mehmetçiğimize yardım kardeşlik hukukumuzun gereğidir. Söz konusu vatansa bizim için gerisi teferruattır” ifadelerinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı