Haber
09 Kasım 2018 - Cuma 11:56
 
Orcan Balık, kapılarını açtı
Başiskele Balık Hali’nin açılmasından bu yana en taze balıkları müşterilerine sunan Ahmet Orcan ve ortağı Lokom Ahmet bu sefer, Yeşilova’da açılan Orcan Balık’ta pişirdikleri balıklarla sofraları süsleyecek
KOCAELİ Haberi
Orcan Balık, kapılarını açtı

BALIK SEVERLERİ BEKLİYORLAR

 

8 yıldır Başiskele Balık Hali’nde en güzel balıkları müşterilerine sunmak için uğraşan Ahmet Orcan ve ortağı Lokom Ahmet, İzmit Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi Naipoğlu Sokak’ta açılan Orcan Balık’ta artık pişirip sunacak. İki ortağın birlikte hizmet verdiği ve aileler için rahatlıkla gidilebilecek bir konsepte sahip Olcan Balık, kapılarını balık severlere açtı. Güler yüzleriyle, müşterilerine evdeymiş hissi veren Olcan Balık’ın sahipleri, hoş sohbetleriyle de müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor. Palamut, hamsi, tekir, istavrit başta olmak üzere birçok balık çeşidini bulabileceğiniz bu mekanda, paket servis de mevcut. Sıcacık bir atmosferin yaşandığı Orcan Balık’ta, Orcan Balık’ın ortakları balık severleri bekliyor.

 

İletişim bilgileri:

Sipariş numarası: 0536 784 38 80

Adres: Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi Naipoğlu Sokak İzmit/Kocaeli

 

8 yıldır Başiskele Balık Hali’nde en taze balıkları müşterileriyle buluşturan Ahmet Orcan, Yeşilova’da açılan Orcan Balık’ta özenle hazırladığı balıkları müşteri için pişirecek.

 

Orcan Balık’ın ortaklarından Lokom Ahmet, pişirdiği balıkların lezzetiyle olduğu gibi sohbetiyle de müşterilerini güzel bir atmosferde karşılıyor.

 

En taze balıklar, Başiskele Halinde hizmet veren Orcan Balık’tan, Yeşilova’da hizmet veren Orcan Balık’a getirilip, pişirilerek sofraları süslüyor.

 

Sebahat Kara ve Necmiye Orcan, ellerinin lezzetiyle balıkları pişiriyor.

 

Orcan Balık’ın ortaklarından Necmiye ve Ahmet Orcan çifti, güler yüzleriyle müşterilere adeta evlerindeymiş gibi htiriyor.

 

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan balık, ustalarının elinde pişip balık severlerin beğenisine sunuluyor.

 

Yeşilova Mahallesi’nde hizmete açılan Orcan Balık’ta palamut, hamsi, tekir ve istavritin yanı sıra birçok balık çeşidini de bulmak mümkün.

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: Orcan, Balık,, kapılarını, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı