Haber
17 Kasım 2018 - Cumartesi 17:30
 
Öldürülen Karacan için “Masaya Silahı Koyarak Sendikacılık Yapılamaz!” dedi
Lastik-İş Genel Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın yaşadığı olayla ilgili üstü kapalı MHP MYK Üyesi Erkan Azeri farklı bir değerlendirmede bulundu. Azeri, “Birden Fazla Kişi Tarafından İşçi Dövdürüp , Masaya Silahı Koyarak Sendikacılık Yapılamaz” dedi.
KOCAELİ Haberi
Öldürülen Karacan için “Masaya Silahı Koyarak Sendikacılık Yapılamaz!” dedi

Türkiye Lastik-İş Genel Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın öldürüldüğü olayı konuşurken MHP MYK üyesi Erkan Azeri’den ilginç bir yorum geldi. Başta sosyal medya da farklı yorumlara sebep olan görüntülerle ilgili MHP MYK Üyesi Erkan Azeri’de çok farklı bir değerlendirmede bulundu.

 

Sosyal medya hesabından düşüncelerini paylaşan MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, “Sendika Ağalığı Yapıp ; Gariban İşçinin Gururuyla Oynamak,Üstünü Çıkartıp Meydan Dayağı Çekmek (!) Hangi İnsanlıka İzah Edilebilir? Birden Fazla Kişi Tarafından İşçi Dövdürüp , Masaya Silahı Koyarak Sendikacılık Yapılamaz. Ölene Rahmet Dilerken, Kalana da Haksızlık Etmemek Lazım... İnsan Yaşarken Şahsiyeti İçin Yaşar ; Patrondan Fazla Patronluk Yapmak (!) Sendikacılık mı ?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı