Haber
12 Şubat 2018 - Pazartesi 15:22
 
“Oğlum bak git” videosundaki çocuğun inanılmaz değişimi
2012 yılında internette tıklanma rekorları kıran “Oğlum bak git” isimli videonun çocuk kahramanı Yasin Karaaslan, “Olay 6 yıl önce yaşandı ama beni görenler halen ‘oğlum bak git’ diyor” dedi.
TEKNOLOJİ Haberi
“Oğlum bak git” videosundaki çocuğun inanılmaz değişimi

CANER AKTAN - 2012 yılında internette tıklanma rekorları kıran, aynı isimle bir film bile çekilen “Oğlum bak git” videosunda elindeki kemerle bir temizlik işçisinin üstüne yürüyen Yasin Karaaslan, yaptığından pişman olduğunu söyledi. Gölcük’te kayda alınan videoda 2012 yılında 16 yaşında olan Yasin Karaaslan belindeki kemerini çıkartarak belediyenin temizlik işçisi Selçuk Kahraman’ın üzerine yürümüştü. Kısa süreli tartışmanın ardından Kahraman, elindeki süpürgeyle Yasin Karaaslan’ı darp etmişti. Şimdi 22 yaşında olan Yasin Karaaslan, “Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam” dedi.

 


YOLDA KARŞILAKŞTIK
Gazetemize konuşan Yasin Karaaslan, “Videonun internete düşmesinden sonra beni yolda görenler tanımaya başladı. Fotoğraf çektirmek isteyenler oldu. Şuan bile görenler tanıyor. Olaydan sonra 2 kez Selçuk abiyle yolda karşılaştık. Aramızda elbette ki bir kırgınlık var. Bakışıyorduk ama hiç konuşmadık. Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam. Şuan aynı olay başıma gelecek olsa konuşarak sorunu çözmeye çalışırım. 

 


“OĞLUM BAK GİT” DİYORLAR
Şuan bir fabrikada çalışıyorum. İş yerinde sürekli bu konuyla ilgili şaka yapıyorlar. Arkadaş çevremde de hep espri konusu oldu. Beni gören “Oğlum bak git” diyor. Arada sırada tekrar videoyu açıp izliyorum. Kendime çok gülüyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Oğlum, bak, git”, videosundaki, çocuğun, inanılmaz, değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı