Haber
12 Aralık 2019 - Perşembe 09:44
 
O videonun ardından MHP’de şok istifalar!
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün rüşvet iddialarını içeren video Kocaeli’nin gündeminden düşmüyor. Videonun yankıları sürerken partiden edilen istifaların şoku yaşandı
YEREL POLİTİKA Haberi
O videonun ardından MHP’de şok istifalar!

Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Doğan Bekiroğlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden ve il yönetiminden istifa ettiğini duyurdu.

 

 

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

 

Bekiroğlu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak, “Değerli dostlarım, büyüklerim, kardeşlerim gönlümün sevdası olan Milliyetçi Hareket Partisinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim ve her daim partimin daha iyi olması için elimden gelen mücadeleyi göstereceğim ve her daim Milliyetçi Hareket Partisi üyesi olarak kalmaya devam edeceğim. Uzun yıllardır partimin İl Yönetiminde görev yapmaktayım.. An itibarıyla Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcılığından ve İl Yönetiminden istifa ediyorum. Bu süreçte görev gereği kime hakkım geçmiş ise hakkım sonuna kadar helal olsun.” notunu düştü.

MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Av. Doğan Bekiroğlu’nun ardından İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bozkurt da istifa etti.

 

 

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün rüşvet iddialarını içeren videonun yayınlanmasının ardından MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Av. Doğan Bekiroğlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden ve il yönetiminden istifa ettiğini duyurmuştu. Bu istifanın ardından MHP İl Yönetim Kurulu’nda yer alan Mustafa Bozkurt da görevinden istifa ettiğini duyurdu. Bozkurt sosyal medyasından şu açıklamayı yaptı:  “Milliyetçi Hareket Partisi bizim evimizdir. Ancak yapılan son kongrede seçilmiş olduğum Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden istifa ediyorum.”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı