Haber
06 Aralık 2018 - Perşembe 16:27
 
Nevzat Doğan: Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek
İzmit Belediye Nevzat Doğan bir programda sarf ettiği, “Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek” sözü dikkat çekti. Doğan’ın bu sözlerle Karaosmanoğlu’nu hedef aldığı yorumlarına sebep oldu.
KOCAELİ Haberi
Nevzat Doğan: Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek

Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı suya düşen İzmit Belediye Nevzat Doğan, kendini belediye çalışmaları verdi. İzmit Belediyesi tarafından dağıtılan bisikletler için Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda bir tören düzenlendi. Törende bir konuşma yapan Doğan yine üstü kapalı birilerine mesajlar verdi.  

 

“Koltuktan kalkmasını bileceksin” diyen Doğan, “10 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Benim için 2 dönem yeterli. Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek. Gençlerimizin önünü açacağız. Hizmetleri yapmak kolay olmuyor. Parayı iyi kullanıyoruz, kuruşunuzu ziyan etmiyoruz.

 

Milletin kaynaklarını çocuklarımızın sağlığı, gelişimi için harcıyoruz” diye konuştu. Doğan’ın bu konuşmasına kastettiği kişinin ise Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olduğu şeklinde yorumlar yapıldı.  

 

Bilindiği gibi mevcut belediye başkanları içinde yaşı en büyük bir isim olan  Karaosmanoğlu, 3 dönemini tamamlamasına rağmen bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istiyordu.

 

Tahir Büyükakın’ın aday olarak açıklanması sonrası hem Doğan’ın hem de Karaosmanoğlu’nun beklentileri boşa çıkmıştı.

 

Seçimler öncesi Karaosmanoğlu ile beraber görünmek için özel çaba harcayan Nevzat Doğan’ın bu süreç sonrası Karaosmanoğlu’na üstü kapalı göndermeler yapması ise oldukça ilginç bir durum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevzat, Doğan:, Bazılarını, bıraksan, bastonla, koltuğa, gelecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı