Haber
13 Nisan 2019 - Cumartesi 13:11
 
Mustafa Kocaman: 'Kartepe'yi turizm markası haline getireceğiz'
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
YEREL POLİTİKA Haberi
Mustafa Kocaman: 'Kartepe'yi turizm markası haline getireceğiz'

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman 31 Mart mahalli idareler seçiminin ardından AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’i makamında konuk etti. Belediye Başkanı Kocaman’a yeni görevinde başarılar dileyen Milletvekili Şeker “Uzun süre yerel yönetim içerisinde yer aldım. Ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. AK Parti belediyeciliği halkımıza hizmet etme noktasında çıtayı çok yükseltmiştir. Kartepemizde sosyal belediyecilik alanında çok güzel projeler yapılmıştır. Mustafa başkanımız ile bu hizmetler artarak devam edecektir. Kendisinin vizyonu, tecrübesi, insan sevgisi, çalışma arzusu bizlere güven vermektedir. Kartepeli hemşehrilerimiz çok şanslı, onları her zaman düşünen, dertleriyle dertlenecek bir başkanları var. Bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Allah yar ve yarımcısı olsun” şeklinde konuştu.

 

TURİZMDE MARKA OLACAĞIZ

 

Ziyaretlerinden ve desteğinden dolayı Milletvekili Şeker’e teşekkür eden Belediye Başkanı Kocaman “AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini her dönem gördük inşallah bundan sonrada göreceğiz. Makamlar sadece halkımıza hizmet etmek için bir araçtır. Önemli olan koltuğa oturmak değildir. Kalkacağınız gün yaptığınız hizmetler karşılığında alacağınız duadır. Kartepemizi bu dönem inşallah yıldırı daha çok parlayan, bir turizm markası haline getireceğiz. Sayın vekilimiz İlyas abime sonsuz teşekkür ediyorum. Onlarda gece-gündüz demeden, ilimiz için ülkemizin refahı için insanüstü gayretlerle çalışıyorlar. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. İnşallah…” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı