Haber
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:54
 
Motorcular, Kerpe'de festivalde buluşacak
KOMOTO, 3. Motosiklet Festivali’ni Kerpe Ömerağzı Kamp Alanı’nda 23-24-25 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirecek.
YAŞAM Haberi
Motorcular, Kerpe'de festivalde buluşacak

Kocaeli’de birçok ilki gerçekleştirmiş ve 2 adet festivali Kocaeli’ye kazandırmış olan Kocaeli Motosiklet Topluluğu (KOMOTO), bu yıl da bomba sanatçılarla, ilk festivalin yapıldığı Kandıra’da bulunan Kerpe Ömerağzı kamp alanında, sürpriz konu ve konuklarıyla 3. Kocaeli Motosiklet Festivali’ni gerçekleştirecek. 23-24-25 Ağustos 2019 tarihinde Türkchopper Motosiklet Kulübü’nün desteği ve Jolly Joker’in sponsorluğunda Ömerağzı Plajı’nda gerçekleşecek festivale Gripin, GrupYirmi7 ve Mirkelam efsane şarkıları ile herkese unutulmayacak bir festival yaşatacak.

 

afis-2.jpg

 

PLAKET YERİNE TEMA’YA BAĞIŞ

 

Festival ile ilgili yapılan çalışmalar öncelikle motor kulüplerinin başkanlarına plaket vermek yerine TEMA’ya bağışta bulunuldu. Festivale getirilecek evcil hayvanlar sokak hayvanları için alanda kedi kopek maması tedarik edildi. Öte yandan festivalde köpük partisi ve Türkiye’de sayılı organizasyonda yapılan Color Party, Ünlu DJ Açelya eşliğinde yapılacak. 3 gün sürecek festivale Türkiye’nin her yerinden Türk Chopper ve diğer motor kulüplere üyeleri katılım sağlıyor.

 

motorcular-(2).jpg

 

motorcular-(3).jpg

 

motorcular-(4).jpg

 

İLETİŞİM VE YER KİRALAMAK İÇİN

 

Festival alanında stant kiralamak reklam sponsoru olmak ve sende bu organizasyonun bir parçası olmak istiyorsan, [email protected]’a iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

 

İletişim için;

 

Levent Aykut Yıldız: 0532 590 98 99

 

Özge Sipahioğlu: 0532 746 49 95 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı