Haber
23 Nisan 2019 - Salı 11:37
 
Minik Eymen, İSU Genel Müdürü oldu
İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında kurum bünyesinde açılan İSU Anaokulu öğrencilerini kabul ederek, bayramlarını kutladı.
KOCAELİ Haberi
Minik Eymen, İSU Genel Müdürü oldu

2018 - 2019 eğitim döneminde açılan İSU Anaokulunda, İSU Genel Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan personelin 3 - 6 yaş arasındaki çocukları eğitim görüyor. Genel Müdür Ali Sağlık, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından işletilen okulda eğitim gören öğrencileri, Okul Müdürü Emine Atar ve öğretmenler ile birlikte makamında ağırladı. Makam koltuğuna Eymen Ürkmez adlı çocuğu oturtan Genel Müdür Ali Sağlık, çocuklar ile bir süre ilgilenerek taleplerini aldı. Minik çocuklara çikolata hediye ederek bayramlarını kutlayan Genel Müdür Ali Sağlık, “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 99. kuruluş yıl dönümü ile Türkiye ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”dedi.

 

Genel Müdür Ali Sağlık’a teşekkür eden minik çocuklar, ardından Genel Müdür Yardımcıları Uğur Süsoy, Sinan Sokur ve Mustafa Altay’ı da ayrı ayrı ziyaret etti. Minik çocukları koltuklarına oturtan genel müdür yardımcıları, çocukların bayramlarını kutladı.

 

isu-23-nisan2.jpg

 

İSU, ÇOCUK FESTİVALİNDE STAND AÇTI

 

İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve 47 ülkeden 1100 öğrencinin katıldığı 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali kapsamında İnterteks Fuar Merkezinde stant açtı. “Bi’dünya Eğlence Başlıyor 2019” etkinlikleri kapsamında açılan İSU standını ziyaret eden yerli ve yabancı çocuklar ile aileleri tarafından büyük ilgi gösterildi. Ziyaretçilere, içme suyu ile atık suyun yolculuğu baraj maketi ve görseller ile tanıtıldı.

 

İSU Genel Müdürlüğü’nün çocuklara su ve çevre bilinci ile tasarrufun öneminin göstergesi olan su samuru maskotu da öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Çocuk Festivali boyunca açık kalacak İSU standını ziyaret edenlere pişmaniye ikram edildi.

 

isu-23-nisan4.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı