Haber
10 Ekim 2018 - Çarşamba 12:00
 
Minibüs Şoförü, Kalp Krizi Geçiren Adamı Araçtan İndirip Kaldırımda Ölüme Terk Etti
Kalp krizi geçirip 15 gün yoğun bakımda kalan adam taburcu olduktan sonra bindiği minibüste yine kriz geçirdi. Minibüs sürücüsü, talihsiz adamı hastaneye götürmek yerine minibüsten indirerek kaldırımında ölüme terk etti.
GÜNCEL Haberi
Minibüs Şoförü, Kalp Krizi Geçiren Adamı Araçtan İndirip Kaldırımda Ölüme Terk Etti

Adıyaman'da, kalp krizi geçirmesinden dolayı 15 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde kalan ve taburcu olduktan sonra köyüne gitmek için bindiği minibüste yine kriz geçiren adamı, minibüs sürücüsü iddiaya göre hastaneye götürmek yerine minibüsten indirerek kaldırımında ölüme terk etti.

 

KALP KRİZİ GEÇİRDİ, 15 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI

İddiaya göre, yaklaşık 15 gün önce kalp krizi geçiren Eşref Polat (53), Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak burada hayati tehlikesinin bulunmasından dolayı yoğun bakım ünitesine alındı. 15 Gün boyunca yoğun bakım ünitesinde kalan Polat, iyileşmesinin ardından hastaneden taburcu edildi.

 

BİNDİĞİ MİNİBÜSTE YENİDEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Hastaneden çıkarak Gölbaşı ilçesine bağlı Akçabel köyüne gitmek isteyen Polat burada köy minibüsüne bindi. Polat, bindiği minibüsün Eski 82. Yıl Devlet Hastanesi yakınlarından geçtiği esnada yine kalp krizi geçirdi.

 

MÜNİBÜS ŞOFÖRÜ, KALP KRİZİ GEÇİREN ADAMI ARAÇTAN İNDİRDİ

Eşinin kalp krizi geçirdiğini fark eden Hatice Polat durumu sürücüye anlatarak kendilerini hastaneye götürmesini istedi. İstenilen yardım karşısında iddiaya göre minibüs sürücüsü, kendisini yolda bekleyen yolcularının olduğunu, böyle bir şey yapamayacağını belirterek kalp krizi geçiren Eşref Polat ile eşi Hatice Polat'ı minibüsten indirdi.

 

YOLCULAR DURUMU ACİL SAĞLIK EKİBİNE BİLDİRDİ

Minibüsten indirilen Eşref Polat yol üzerinde bulunan kaldırımda hareketsiz bir şekilde yatarken, minibüs sürücüsüne kızarak Polat ile beraber minibüsten inen diğer yolcular da durumu 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi.

 

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Kısa sürede olay yerine gelen Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi sağlık ekipleri, Polat'a yaptıkları ilk müdahalenin ardından Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesine götürdü.

 

MİNİBÜS SÜRÜCÜSÜNDEN ŞİKAYETÇİ OLACAK

Burada tedavi altına alınan ve bir süre sonra kendisine gelen Eşref Polat, kendisini ölüme terk eden minibüs sürücüsünden şikayetçi olacağını belirtti. Eşref Polat ve eşi Hatice Polat, daha sonra hastaneden ayrılarak köylerine gitmek üzere otogara gitti.

Kaynak: (BÜLTENLER) - Bültenler Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı