Haber
24 Eylül 2017 - Pazar 11:05
 
MHP saha çalışmalarını artırıyor
MHP İzmit İlçe Teşkilatı, 102 mahalle başkanını sabah kahvaltısında ağırladı. Programa katılan İl Başkanı Aydın Ünlü, 2019 yerel seçimleri için güçlü bir şekilde çalışıp sonuç alınması gerektiğini söyledi
- Haberi
MHP saha çalışmalarını artırıyor

2019 yerel seçimleri için saha çalışmalarına 1 Ekim’de start verecek olan MHP,   İzmit İlçe teşkilatının düzenlediği 102 mahalle başkanı ile Belsa Plaza’da bulunan bir kafede bir araya geldi. İl Başkanı Aydın Ünlü’nün de katıldığı programda, mahalle başkanlarına ‘Etkili Sandık Görevlisi’ adında seminer verildi. Ünlü’nün yanı sıra; İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, il ve ilçe teşkilatlarında görevli yöneticiler ile mahalle başkanları katıldı. 

SİNSİ OYUNLARI GÖRECEK FERASTE SAHİBİZ

 Program öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İzmit İlçe Başkanı Yalçınöz, “Milliyetçi Hareket bölünmeyi engelleyecek bir kudrete ve oynanacak sinsi oyunları görecek ferasete sahiptir. Bunun için önümüzdeki mahalli idari seçimleri önemlidir. İzmit Belediyesini kazanmak siz değerli mahalle başkanlarımızın, istekli azimli ve programlı bir çalışmanın sonucunda başarıya ulaşacaktır. Bunun için ESG (Etkili Sandık Görevlisi) bizim için önem arz etmektedir. Bu hususta mahalle başkanlarımıza güveniyorum ve başarılar diliyorum” dedi. 

TEŞKİLAT EV ÖDEVİNE ÇALIŞIYOR

 MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, mahalle başkanlarının gösterdiği büyük ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek,  “MHP İzmit İlçe Teşkilatı'nın uç beyleri denilen bir il başkanı, ilçe başkanı ve milletvekili gibi çalışacak mahalle başkanlarımız burada. Her zaman söylediğimiz gibi; kimin ne yaptığı değil, bizim ne yaptığımız önemlidir. MHP teşkilatları ev ödevine çalışıyor ve bu çalışma bizi iyi sonuca götürecektir. Türk Milleti, Milliyetçi Hareket Partisi‘ne hak ettiği değeri 2019 seçimlerinde verecektir” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı