Haber
11 Haziran 2019 - Salı 14:04
 
Melek Mosso Neden TT Oldu?
Ünlü sanatçı Melek Mosso, verdiği bir konser sırasında bacağını açıp, ortak parmak işareti yapınca sosyal medyada tepkilerin odağı oldu
MAGAZİN Haberi
Melek Mosso Neden TT Oldu?

Son dönemin hızla yükselen isimlerinden olan Melek Mosso, konser sırasında tepki çeken hareketlere imza attı. Kadınlar hakkında bir konuşma yapan Mosso, konuşmanın sonunda orta parmak yapınca eleştiri oklarının hedefi oldu.

 

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, geçtiğimiz günlere çıktığı konserde şarkıları esnasında durup kadınlar ile ilgili konuşma yaptı.

 

Kadın hayranlarına seslenen Mosso bacağını açıp “Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var kimsenin kanatları altında durmanıza ihtiyacınız yok. aksini söyleyenlere ... alın diyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Melek Mosso Tepki

 

Konserde büyük alkış alan sanatçının görüntüleri internette yayınlandığında büyük tepki topladı. Şarkıcının videoda orta parmak yapması ve konuşmasının sonunda söyledikleri tepkilerin nedeni oldu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı