Haber
11 Eylül 2019 - Çarşamba 15:41
 
Mehmet Mamik, AK Parti İl Gençlik Kolları'na geçti
Aykut Çağlayan başkanlığındaki AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Mamik, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimine geçiş yaptı.
POLİTİKA Haberi
Mehmet Mamik, AK Parti İl Gençlik Kolları'na geçti

İL GENÇLİK KOLLARINA GEÇTİ


Arifoğulları Kuyumculuk ve Gebze’de Jumbo Künefe’nin sahibi olan işadamı Mehmet Mamik, 2017 yılından bu yana AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları’nda görev yapıyordu. Aykut Çağlayan başkanlığında Ekonomi ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mamik, Emre Kahraman’ın başkanlığını yaptığı AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları'na geçiş yaptı. Mehmet Mamik, “İl Gençlik Kolları Başkanımız Emre Kahraman’ın isteği doğrultusunda ilçe gençlik kollarından il gençlik kollarına geçtim” dedi.

 

MEHMET MAMİK KİMDİR?


1992 yılında İzmit’te doğan Mehmet Mamik, ilk ve ortaokulu İzmit’te okudu. Kocaeli Üniversitesi inşaat bölümünde öğrenimini sürdüren Mamik, Arifoğulları Kuyumculuk İnşaat ve Gebze Jumbo Künefe işyerinin sahibi. 2017 yılında siyasete atılan Mehmet Mamik, o tarihten bu yana AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları yönetiminde Ekonomi ve Mali İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı