Haber
11 Ocak 2019 - Cuma 16:16
 
Meğer birbirlerini aldatıyorlarmış...
Hırvat ve Sırp basını Adem Ljajic, Dusko Tosic ve Anderlecht forması giyen Ognjen Vranjes'in sevgililerini konuşuyor. İddialara göre Dusko Tosic Jelena Karleusa'u aldattı ama zaten Jelena Karleusa da Tosic'i aldatıyordu! İşte tüm detaylar...
MAGAZİN Haberi
Meğer birbirlerini aldatıyorlarmış...

Hırvat ve Sırp basınındaki haberlere göre; Beşiktaşlı Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sofija Milosevic, bir dönem siyah-beyazlı takımda forma giyen Dusko Tosic'le flört etmeye başladı.

 

Bu flörtü öğrenen Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, ortalığı ayağa kaldırdı.
 

5b0d610866a97c43510b8afc


Ancak bir süre sonra Tosic, Jelena'nın telefonunda Belçika temsilcisi Anderlecht takımında forma giyen Ognjen Vranjes ile mesajlarını yakaladı. Vranjes'i arayıp tehdit eden Tosic, aynı sertlikle karşılık gördü.


BOŞANIR BOŞANMAZ EVLENECEKLER

 

Sırp basını 2 çocuğu olan Tosic ve Jelena'nın boşanmak üzere olduğunu ve dava sonuçlanır sonuçlanmaz güzel şarkıcının Vranjes ile evleneceğini iddia etti.
 

Vranješ-Transfer-novi.ba_


YENİ İLİŞKİYE YELKEN AÇTI

 

Adem Ljajic de Novi Pazar'da çocukluk arkadaşı olan ve evlenip boşanan 2 çocuk sahibi ünlü ressam Zubejde Dazdaravic'le bu fırtınalı ilişkilerden uzak yeni bir maceraya yelken açtı.
 

1933344-3-1547113966nuztr-1-hrRW

Beşiktaşlı futbolcu Adem Ljajic ve eski sevgilisi Sofija Milosevic. Sofija Milosevic, bu sıralar Beşiktaş'ın eski futbolcusu Tosic'le birlikte aşk yaşıyor.
 

Capture

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meğer, birbirlerini, aldatıyorlarmış..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı